105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
10 sierpnia 2022 - środa | Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Top20 Hip-Hop
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
10 sierpnia 2022 - środa | Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
10 sierpnia 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

28-05-2018 | 08:05

Podsumowanie XXVI kolejki jeleniogórskiej klasy okręgowej

Poniżej, jak co tydzień, przedstawiamy wyniki meczów minionego weekendu.


Piast Wykroty - Granica Bogatynia 1-1

Sparta Zebrzydowa - Hutnik Pieńsk 1-5

BKS Bolesławiec - Woskar Szklarska Poręba 2-0

Victoria Ruszów - Łużyce Lubań 1-4

Orzeł Wojcieszów - Stella Lubomierz 2-0

GKS Warta Bolesławiecka - Pogoń Świerzawa 2-1

Cosmos Radzimów - Lotnik Jeżów Sudecki 1-0

TS Parzyce - Gryf Gryfów Śląski 0-3 vo.

Wykroty w pojedynku z Bogatynią już od 36 minuty musiały grać w dziesiątkę, bowiem bramkarz Piasta otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić plac gry. Co ciekawe – wynik otworzyli osłabieni gospodarze, a konkretnie Krawczyk. Na ich nieszczęście 5 minut później Michalik z Granicy wyrównał na 1-1 i takim wynikiem zakończył się mecz w Wykrotach.

Zebrzydowa, która w ostatnich meczach notowała całkiem niezłe wyniki, tym razem dostała u siebie lekcję futbolu od Pieńska. Najpierw jednak Sparta miała kilka świetnych okazji do zdobycia bramki, które wkrótce zemściły się w postaci pięciu trafień Hutnika. Na domiar złego gospodarze kończyli ten mecz w dziesiątkę, a kontuzjowany bramkarz Pieńska musiał opuścić boisko.

BKS Bolesławiec u siebie jest naprawdę ciężkim orzechem do zgryzienia. Przekonali się o tym piłkarze Woskara Szklarska Poręba, którzy nie mieli większych argumentów w Bolesławcu i przegrali po dwóch golach Białego i Graczyka.

Do niespodzianki kolejki doszło w Ruszowie, gdzie Łużyce Lubań, a więc najgorszy zespół wiosny, wygrały aż cztery do jednego. To nie koniec wrażeń z tego meczu – w 75 minucie spotkania po czerwonej kartce otrzymał zawodnik Ruszowa oraz bramkarz Łużyc. Pięć minut później drugi czerwony kartonik otrzymał kolejny zawodnik Victorii.

Orzeł Wojcieszów ze świadomością możliwego spadku na karku wiosną u siebie nie rozdaje łatwo punktów. Tym razem przekonali się o tym zawodnicy lubomierskiej Stelli, która przyjechała do Wojcieszowa dosłownie zdziesiątkowana kadrowo i która przegrała zero do dwóch.

Warta Bolesławiecka nie zwalnia tempa i rozjeżdża kolejnych rywali w drodze do IV ligi. Tym razem warcianie wygrali z Pogonią Świerzawa dwa do jednego, a wiosną strzelili już łącznie aż 31 goli.

Cosmos na wyjazdach radzi sobie fatalnie, ale u siebie tanio skóry nie sprzedaje. Dzisiaj przekonali się o tym zawodnicy Lotnika Jeżów Sudecki, którzy minimalnie przegrali z gospodarzami zero do jednego.

Opracował: Paweł Zatoński

mecz okręgówka wyniki