105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 stycznia 2023 - sobota | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 stycznia 2023 - sobota | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 10A *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
28 stycznia 2023 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

22-06-2018 | 11:06

Gala sportu jeleniogórskich szkół

Ponad 10 tyś. dzieci i młodzieży wzięło udział w minionym roku szkolnym we wzajemnej rywalizacji sportowej w Jeleniej Górze zorganizowanej przez MOS.


Podczas corocznej Gali podsumowującej całość sezonu wręczono nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia indywidualne i drużynowe. W klasyfikacji generalnej szkół podstawowych zwyciężyły exequo SP nr 2 oraz SP nr 11. Mówi Beata Kozyra dyrektor 'Dwójki'.

Szkoła Podstawowa kl. I-VI dziewczęta:
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 715 pkt.
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 546 pkt.
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 500 pkt.

Szkoła Podstawowa kl. I-VI - chłopcy
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 711 pkt.
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 591 pkt.
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 558 pkt.

Szkoła Podstawowa, klasa VII - dziewczęta:
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 482 pkt.
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 320,5 pkt.
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 222,5 pkt.

Szkoła Podstawowa, klasa VII - chłopcy:
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 467,5 pkt.
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 317 pkt.
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 186 pkt.

Gimnazjum kl. II - III - dziewczęta:
I miejsce Gimnazjum Nr 1/ Szkoła Podstawowa Nr 2 - 562,5 pkt.
II miejsce Gimnazjum Nr 3/ Zespół Szkół Elektronicznych - 542,5 pkt.
III miejsce Gimnazjum Nr 4/ Szkoła Podstawowa Nr 11 - 383 pkt.

Gimnazjum, kl. II - III - chłopcy:
I miejsce Gimnazjum Nr 1/ Szkoła Podstawowa Nr 2 - 602 pkt.
II miejsce Gimnazjum Nr 3/ Zespół Szkół Elektronicznych - 484 pkt.
III miejsce Gimnazjum Nr 4/ Szkoła Podstawowa Nr 11 - 479 pkt.

SZKOŁY ŚREDNIE:
Dziewczęta:
I miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - 620 pkt.
II miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - 531,5 pkt.
III miejsce Zespół Szkół Technicznych ,, Mechanik' - 325 pkt.

Chłopcy:
I miejsce Zespół Szkół Elektronicznych - 704 pkt.
II miejsce Zespół Szkół Technicznych 'Mechanik' - 592,5 pkt.
III miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - 582,5 pkt.

 

Zdjęcia


galasportu sport nagrody