105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 lutego 2023 - czwartek Imieniny:

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 lutego 2023 - czwartek Imieniny:

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B - EMISJA CZASOWO WSTRZYMANA *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
02 lutego 2023 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

2018-07-31

Baseny na Sudeckiej jednym ze środków na upały!

Wszystko wskazuje na to, że a falą tropikalnych upałów, będziemy zmagać się przynajmniej do końca tygodnia. Miejskie kąpielisko przy ul. Sudeckiej czeka.


Wszystko wskazuje na to, że a falą tropikalnych upałów, będziemy zmagać się przynajmniej do końca tygodnia. Nie wszyscy dobrze znoszą taką pogodę. Jednym z najlepszych miejsc w takim czasie jest miejskie kąpielisko przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze. Podczas weekendów są tam nieprzebrane tłumy gości ale w tygodniu odwiedzających jest znacznie mniej , przez co komfort wypoczynku jest dużo większy - mówi z-ca dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Jeleniej Górze.

Podstawowym zaleceniem wszystkich lekarzy jest spożywanie zwiększonej ilości płynów. Najlepiej kiedy będzie to woda mineralna, niegazowana. Warto też wspomagać naszą 'pitną' dietę o produkty z dużą zawartością magnezu i potasu. To ostatnie oznacza, że miłośnicy kawy powinni się pożegnać choć na kilka dni ze swym ukochanym trunkiem, wypłukującym z organizmu te składniki. O swoim ulubionym napoju powinni zapomnieć również piwosze - alkohol i upał to zła kombinacja.