105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 maja 2022 - sobota | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 maja 2022 - sobota | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
21 maja 2022 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

14-08-2018 | 10:08

Electronic Family Poland - zapraszamy !

Electronic Family Poland startuje dzisiaj w Zielonej Górze. Impreza o marce największego festiwalu transowego po raz pierwszy odwiedzi Polskę.


Electronic Family Poland startuje dzisiaj w Zielonej Górze. Impreza o marce największego festiwalu transowego po raz pierwszy odwiedzi Polskę. Miejscem tego wielkiego wydarzenia, na którym wystąpią najwięksi Dj'e z całego świata będzie Stadion Żużlowy w Zielonej Górze.
Pierwsza edycja Electronic Family odbyła się w 2011 roku i do tej pory impreza organizowana była w Holandii, Chinach, Indiach i Brazylii. W tym roku po raz pierwszy odwiedzi Polskę i odbędzie się na stadionie żużlowym w Zielonej Górze,. Najlepsi artyści, spektakularna oprawa audiowizualna oraz zupełnie nowa lokalizacja na imprezowej mapie Polski. Dla wielkiej elektronicznej rodzinki zagrają czołowe gwiazdy sceny trance jak ATB, Sander van Doorn/Purple Haze, Gareth Emery, Orjan Nilsen, Bryan Kearney, Eric Senn, Ucast, Tiddey oraz Maciej DMC Wowk.

Za organizację polskiej edycji Electronic Family odpowiedzialne są dwie renomowane firmy Alda Events oraz TME Events, które współpracowały już ze sobą wielokrotnie, m.in. przy produkcji Armin Only Embrace w Gdańsku czy ostatnim, wielkim show A State Of Trance 850 w Gliwicach.

Dzisiaj Zielona Góra zamieni się w transową stolicę Europy. To jedna z tych imprez, obok których nie można przejść obojętnie. Spotkanie wielkiej, elektronicznej rodzinki rozpocznie się o godz. 18.00
Electronic Family Poland 2018 patronuje Muzyczne Radio.

 

#muzyka impreza wydarzenie plener