105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 grudnia 2022 - piątek | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

PIOSENKA DNIA
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 grudnia 2022 - piątek | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 10A ***                  

Breaking News
02 grudnia 2022 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

23-08-2018 | 10:08

Zapraszamy na Charytatywny Maraton Filmowy

Od jutra do niedzieli w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie będzie miał miejsce Plenerowy Charytatywny Maraton Filmowy dla Joli.


Będzie można obejrzeć świetne filmy i wykazać się darem serca - zaprasza Agnieszka Rozenek z Referatu Promocji Szklarskiej Poręby.

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada,
ul. Pstrowskiego 5a

24.08.2018, Piątek: Dzikie historie
Pedro Almodóvar przedstawia dziką komedię, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają. Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą 'dość!' i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze.

25.08.2018, Sobota: Wesele w Sorrento
Romantyczna komedia nagrodzonej Oscarem Susanne Bier z Piercem Brosnanem i Trine Dyrholm w rolach głównych. To niepoprawnie optymistyczna opowieść o tym, że czasem wszystko się zaczyna, kiedy myślimy, że już po wszystkim. 'Wesele w Sorrento' to kino gatunkowe w najczystszej postaci, niczym 'Mamma Mia!', tyle że z błyskotliwym scenariuszem.

25.08.2018, Niedziela: Smak Curry
Wciąż młoda i piękna gospodyni domowa, postanawia dodać trochę koloru swemu bezbarwnemu małżeństwu — zgodnie z maksymą 'przez żołądek do serca'. Kobieta ma wielką nadzieję, że nowa potrawa, której smak doprowadziła do doskonałości, przyspieszy bicie serca jej wiecznie nieobecnego męża.


Jola Wojtusiak zam. w Szklarskiej Porębie
W roku 2006 zachorowała na wirusowe zapalenie mózgu.

' W wieku 20 lat poważna choroba zmieniła życie moje i moich bliskich. Byłam wesoła, uśmiechnięta, pełna młodzieńczej energii dziewczyną z ogromem planów na przyszłość. W szczęśliwe życie wkradła się niespodziewanie choroba, nagła utrata przytomności, dwutygodniowa śpiączka farmakologiczna i straszliwa diagnoza:wirusowe zapalenie mózgu. Od tej pory trwa nieustanna walka moja i moich rodziców.
Rehabilitacja, pobyty na turnusach leczniczo - rehabilitacyjnych oraz codzienna praca pomaga w powrocie do zdrowia. Po intensywnych ćwiczeniach na turnusach jestem dużo sprawniejsza, robię postępy. Te drobne sukcesy są wielkim szczęściem. Aby terapia przyniosła efekty potrzeba 5 - 6 turnusów w ciągu roku, koszt turnusu to 5300 zł, co znacznie przekracza możliwości finansowe naszej rodziny.
Dlatego zwracam się do was ! Wszystkich ludzi dobrej woli !
Macie możliwość pomóc nam w tej walce. Bardzo proszę o przekazanie 1% podatku na moje subkonto. Zabrane pieniądze umożliwią nam kontynuację programu terapeutycznego.

Można również wpłacać darowizny na konto
SBL ZAKRZEWO O/ZŁOTÓW 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
z dopiskiem: na leczenie WOJTUSIAK JOLANTA

plener szklarska poręba maratoncharytatywny