105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 marca 2023 - środa Imieniny: Katarzyny, Bogusława

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 marca 2023 - środa Imieniny: Katarzyny, Bogusława

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
22 marca 2023 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1535098308

Monika Słowik ze Stada Ogierów Książ została p.o. prezesa stadniny koni arabskich w Michałowie


Monika Słowik, dotychczasowa szefowa Stada Ogierów Książ w Wałbrzychu została p.o. prezesa Stadniny Koni Arabskich w Michałowie. Zastąpiła na tym stanowisku odwołanego Michała Grzechnika.

Monika Słowik pochodzi z Wrocławia,  gdzie wiele lat była szefową Toru Wyścigów Konnych na Partynicach. Stamtąd też trafiła do Wałbrzycha i Stada Ogierów Książ, którego szefową była od grudnia 2013 roku. Nie jest związana z żadną opcją polityczną. 

– Zostałam zaproszona do Warszawy, do Agencji Restrukturyzacji Rolnictwa. Tam zaproponowano mi, żebym na okres 3 miesięcy, do czasu rozstrzygnięcia konkursu, pokierowała pracą stadniny. – powiedziała Monika Słowik w rozmowie z Muzycznym Radiem – To niełatwe zadanie. Michałów to ogromne, złożone gospodarstwo. Za wcześnie na jakiekolwiek komentarze, jestem tu dopiero od kilku godzin. Muszę poznać to gospodarstwo, przede mną masa pracy biurowej, spotkanie z załogą.  

Dziś nie wiadomo jeszcze, czy Monika Słowik wystartuje w oficjalnym konkursie na stanowisko prezesa w Michałowie. Tymczasowo jej obowiązki w Stadzie Ogierów Książ przejmie związana od wielu lat ze stadem, główny hodowca Małgorzata Studzińska.

wałbrzych stado ogierów książ