105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 lutego 2023 - czwartek Imieniny:

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 lutego 2023 - czwartek Imieniny:

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B - EMISJA CZASOWO WSTRZYMANA *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
02 lutego 2023 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

2018-10-04

"Razem dla Regionu" walczy o powiat


Towarzystwo 'Razem dla Regionu' zaprezentowało podczas konferencji prasowej swoich liderów ma listach do Rady Powiatu Jeleniogórskiego z okręgu nr 2 czyli Kowary oraz 4. czyli Mysłakowice i Janowice Wielkie.
Kandydaci zapewniają, że to co ich łączy to umiłowanie ich małych ojczyzn oraz niezależność
poglądów. Część to osoby zupełnie nowe w lokalnej polityce ale część to już doświadczeni gracze jak choćby wieloletni wójt gminy Mysłakowice Zdzisław Pietrowski.

KANDYDACI DO RADY POWIATU 'Razem dla Regionu'

1 Karpacz - Podgórzyn
1 Krzysztof Wiśniewski Miłków
2 Agnieszka Lemiszewska Karpacz
3 Maciej Tomisław Gałęski Zachełmie
4 Anna Respondek Ścięgny
5 Marcin Łach Karpacz
6 Barbara Lewicka Karpacz

2 Kowary
1 Krystyna Patynowska Kowary
2 Andrzej Strzelczyk Kowary
3 Tomasz Dębiński Kowary
4 Stanisław Baszak Kowary
5 JADWIGA Wawrzeńczak Kowary

3 Piechowice -Szklarska Poręba
1 Jarosław Marcinkowski Szklarska Poręba
2 Adam Spolnik Piechowice
3 Artur Korzeniowski Szklarska Poręba
4 Małgorzata Myszak Szklarska Poręba
5 Dagmara Kotlęga Piechowice

4 Janowice Wlk.-Mysłakowice
1 Sławomir Celt Janowice Wielkie
2 Jolanta Peciak Łomnica
3 Jadwiga Kubik Bukowiec
4 Łukasz Reszka Janowice Wielkie
5 Małgorzata Rogalewicz Janowice Wielkie
6 Zdzisław Pietrowski Mysłakowice

5 Jeżów Sudecki - Stara Kamienica
1 Wojciech Poczynek Stara Kamienica
2 Katarzyna Bogdańska Wojcieszyce
3 Artur Smolarek Siedlęcin
4 Agnieszka Bondarowicz Kromnów
5 Anna Sikorska Stara Kamienica
6 Artur Jędrzejewski Wojcieszyce