105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 stycznia 2022 - sobota | Imieniny: Anastazego, Wincentego
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 stycznia 2022 - sobota | Imieniny: Anastazego, Wincentego

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
22 stycznia 2022 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

22-10-2018 | 19:10

Wiemy kto w drugiej turze i kto zasiądzie w Radzie Miejskiej. Duże zmiany!


"To była najlepsza ekipa z jaka pracowałem i dziękuję mieszkańcom Jeleniej Góry że nam zaufali" - mówił wczoraj po południu z-ca prezydenta miasta Jerzy Łużniak który uzyskał w pierwszej turze 47% poparcia i wprowadził do Rady Miejskiej 12-stkę radnych w 23. osobowej Radzie - póki co są to w dalszym ciągu wyniki nieoficjalne. Zaprosił też swojego rywala w drugiej turze senatora Krzysztofa Mroza z PiS do debat o przyszłości miasta.

Komisja Wyborcza na podstawie zestawień wyników głosowania w okręgach i uwzględniając liczby głosów ważnych w okręgach wyborczych oraz głosów ważnych oddanych na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list ustaliła wyniki wyborów w okręgach:
Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 6 mandatów.
Radnymi zostali wybrani:
1. SZLACHTA Józef Robert z listy nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSK
2.WÓJCIK Danutaz listy nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3.WÓJTOWICZ Beata Anna z listy nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4. PACZÓSKI Piotr Jerzy z listy nr 5 KKW SLD LEWICA RAZEM
5. RYPIŃSKI Józef z listy nr 10 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6. SZYMAŃSKI Rafał Piotr z listy nr 10 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 6 mandatów.
Radnymi zostali wybrani:
1. WACHOWICZ-MAKIEŁA Bożena Krystyna z listy nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2. PAWLUKIEWICZ-REHLIS Grażyna z listy nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3. WOJTYNA Elżbieta Janina z listy nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4. PIOTROWICZ Paweł Arkadiusz z listy nr 10 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5. DĘBSKI Mirosław Paweł z listy nr 10 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6. MIEDZIŃSKI Piotr Jan z listy nr 13 KWW HUBERTA PAPAJA ZADBAJMY O MIASTO

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 5 mandatów.
Radnymi zostali wybrani:
1. ŁUŻNIAK Jerzy Lucjan z listy nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2. CHADŻY Wojciech z listy nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3. DUDEK Waldemar Jan z listy nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4. GIERUS Mariusz Karol z listy nr 10 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5. PAPAJ Hubert Wojciech z listy nr 13 KWW HUBERTA PAPAJA ZADBAJMY O MIASTO

Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 6 mandatów.
Radnymi zostali wybrani:
1.SIKORA Konrad Jerzy z listy nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2. BAŁKOWSKA Anna Teresa z listy nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3. ZAWIŁA Gabriela Antonina z listy nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4. TARNOWSKI Jarosław Michał z listy nr 10 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5. KORNEĆ-BARTKIEWICZ Anna Maria z listy nr 10 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6. ŁADZIŃSKI Zbigniew Stanisław z listy nr 13 KWW HUBERTA PAPAJA ZADBAJMY O MIASTO