105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

20-12-2018 | 13:12

Imprezownik - czyli gdzie warto być w nadchodzących dniach

Zapraszamy na weekendowe i nadchodzące wydarzenia w regionie.


Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze jak zawsze przygotował specjalną, sylwestrową ofertę dla swoich widzów. Będzie premiera spektaklu 'Zielona Gęś', piosenki K.I. Gałczyńskiego ...ale nie tylko.

______________________________________________

W piątek, od wczesnych godzin popołudniowych rozpoczyna się Bolesławiecka Gwiazdka Życzliwości. Hitem tegorocznej przedświątecznej zabawy, będzie zagroda Świętego Mikołaja z prawdziwym reniferem w roli głównej. Punkt kulminacyjny, to jak zwykle przekazanie Światełka Betlejemskiego przez ZHP Bolesławiec oraz świąteczne spotkanie mieszkańców miasta ceramiki. Swój udział w zabawie zapowiedzieli też żołnierze amerykańscy.

________________________________________

Muzyka klubowa i dance będzie królować w centrum miasta pod Śnieżka ostatniego wieczoru 2018 roku.  Zapraszamy na pożegnanie Starego i powitanie Nowego 2019 Roku - mówi  zastępca burmistrza Karpacza Kamila Cyganek.

 

Bolesławiec jelenia góra zta karpacz Zdrojowy Teatr Animacji Maciej Wowk sylwester Bolesławiecka Gwiazdka Życzliwości imprezwonik sylwester w karpaczu muzyczne radio party