105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 sierpnia 2022 - czwartek | Imieniny: Klary, Zuzanny, Lecha

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 sierpnia 2022 - czwartek | Imieniny: Klary, Zuzanny, Lecha

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
11 sierpnia 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

13-02-2019 | 19:02

24 osoby doznały podrażnienia skóry podczas kąpieli w basenie

23 dzieci oraz ich opiekunka, podczas kąpieli w basenie, w Świeradowie Zdroju doznało podrażnienia skóry, wskutek czego kąpiel została natychmiast przerwana.


21 dzieci oraz ich opiekunka, podczas kąpieli w basenie, w Świeradowie Zdroju doznało podrażnienia skóry, wskutek czego kąpiel została natychmiast przerwana. Na miejscu oprócz pogotowia i straży pożarnej, czynności prowadzą też przedstawiciele stacji sanitarno-epidemiologicznej oraz specjalna grupa strażaków chemików. Mówi starszy kapitan Mariusz Kadłubowski, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu.

Foto: ilustracyjne

Aktualizacja - 22.40

Zakończyły się działania ratownicze w jednym z domów wczasowych w Świeradowie Zdroju, gdzie podczas kąpieli w basenie 24 osoby, w tym 23 dzieci, doznały podrażnienia skóry przez nadmierną zawartość chloru w wodzie. Na miejsce wezwano 9 jednostek ratowniczych straży pożarnych w tym specjalistyczną grupę ratownictwa chemicznego z Legnicy oraz 3 zespoły ratownictwa medycznego. Oprócz tego obecny był też przedstawiciel zarządzania kryzysowego oraz pracownicy stacji sanitarno-epidemiologicznej. Mówi młodszy brygadier Krzysztof Skowron, z Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu.  

Świeradów Zdrój dzieci na basenie podrażnienie chlorem