105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 października 2021 - środa | Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 października 2021 - środa | Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana

Informujemy, że sygnał Muzycznego Radia testowo osiągalny jest w systemie DAB+ na kanale 10C (2 nadajniki) w woj. opolskim i na kanale 10B w woj. małopolskim. Od 28 września pracują w woj. śląskim 2 nadajniki na kanale 5B.                  

Breaking News
20 października 2021 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

04-04-2019 | 08:04

O Zielonej Gęsi co...zagościła w teatrze

Zdrojowy Teatr Animacji w Cieplicach zaprasza w najbliższą sobotę (6 kwietnia) widzów dorosłych i młodzież na spektakl z gąską w roli głównej.


Autorką adaptacji scenicznej i reżyserem spektaklu 'Zielona gęś, czyli Najmniejszy Teatrzyk Świata' według K.I. Gałczyńskiego jest Joanna Gerigk, która - jak przyznaje - sięgnęła po znane dramatyczne miniatury 'Teatrzyku Zielona Gęś' i opowiedziała ich bohaterom nową historię.

Główną bohaterką spektaklu jest Hermenegilda Kociubińska, a wcielająca się w tę postać Dorota Korczycka-Bąblińska przyznaje, że lubi swoją bohaterkę.

Spektakl 'Zielona gęś, czyli Najmniejszy Teatrzyk Świata' w sobotę o godzinie 19.00.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU: CLICK

A w niedziele 7 kwietnia o 16:00 Zdrojowy Teatr Animacji w Cieplicach zaprasza widzów najmłodszych i ciut starszych na familijny spektakl o 'Królewnie z drewna', którego główną bohaterką jest mała sosenka. Córka królewskiej pary, wyrusza w głąb ciemnego lasu, aby uratować swoich rodziców i wszystkie drzewa przed straszliwym niebezpieczeństwem.

Na spektakl zaprasza reżyser, Waldemar Wolański oraz Zuzanna Łuczak - grająca sosenkę i Sylwester Kuper - występujący w roli świerka.

Poza walorami muzycznymi i plastycznymi tego spektaklu - głównie pięknymi, animowanymi lalkami - 'Królewna z drewna' jest jednocześnie doskonałą propozycją edukacyjną, uczącą gatunków drzew oraz w atrakcyjnej formie zachęcającą do obcowania z przyrodą.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU: CLICK

zta zielona gęś Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze najmniejszy teatrzyk świata Zuzanna Łuczak Waldemar Wolański Sylwester Kupe Królewna z drewna Dorota Korczycka-Bąblińska Teatrzyk Zielona Gęś