25 maja 2019 - sobota | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

Festiwal hitów
25 maja 2019 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

23-04-2019 | 09:04

Porażka Karkonoszy w ostatniej minucie

Piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra, przegrali ze Spartą Grębocice 2:3, przy czym goście potrafili zdobyć trzy gole grając w 10-tkę od 29 minuty meczu. 'Dzisiaj było wszystko, zwroty akcji, gra w dwie strony, do tego strzelamy gola na wagę wygranej w 95-ej minucie. Coś wspaniałego - nie krył zadowolenia trener gości Paweł Żmudziński.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - SPARTA GRĘBOCICE 2-3 (1-2)

Bramki: 0-1 Szuszkiewicz 34', 1-1 Poszelężny 39', 1-2 Szuszkiewicz 41', 2-2 Poszelężny 75', 2-3 Bieleń 90'+5'.

Czerwona kartka: Kubik za uderzenie rywala w 29'.

Żółte kartki: Denis, Gałach, Firlej, Wawrzyniak oraz Duda, Bieleń, Szuszkiewicz.

KSK: Błaszkiewicz - Wawrzyniak, Denis (68' Gargas), Walczak, Bębenek, Buzała (46' Giziński), Poszelężny, Juźwik, Gałach (84' Lekszycki), Zatylny (46' Habasiński), Firlej.

SPARTA: W. Kubik - Gancarski (87' Kucner), Małucki, Kozłowski, A. Kubik, Szuszkiewicz (90' Józefczak), Bieleń, Janicki (65' Gniewosz), Koryciński, Duda, Łętkowski.