105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 lutego 2023 - niedziela Imieniny:

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

Tydzień w Regionie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 lutego 2023 - niedziela Imieniny:

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B - EMISJA CZASOWO WSTRZYMANA *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
05 lutego 2023 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

2019-04-29

Zuchwała kradzież pod Świdnicą. Z parkingu hotelowego skradziono rajdówkę wraz z lawetą

Rajdówka odnaleziona! trafiła już na policyjny parking w Wałbrzychu.


Zuchwała kradzież po zakończeniu Rajdu Świdnickieg-Krause. W nocy z parkingu jednego z hoteli w Marcinowicach skradziono lawetę, na której stał rajdowy Ford Fiesta R5. Naczepę już odnaleziono. Poszukiwania rajdówki wciąż trwają. Za pomoc w namierzeniu złodziei jest nagroda – 20 tysięcy złotych. Sprawą zajmuje się nasz reporter, Jacek Zych. 

Jak wynika z nagrań z hotelowego monitoringu, do kradzieży doszło około północy. Na parking złodzieje podjechali Oplem Vectrą C, przepięli lawetę i odjechali w nieznanym kierunku.
Mówi sierżant Magdalena Ząbek, rzecznik świdnickiej policjiNie czekając na wyniki ustaleń policji skradzionego samochodu poszukują także sami właściciele To Ford Fiesta R5, którym załoga Jarek Kołtun z pilotem Ireneuszem Pleskotem wywalczyła szóste miejsce na rozegranym w weekend Rajdzie Świdnickim-Krause.

 

Zdjęcia


Świdnica