105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Aurelii, Władysława, Kleofasa

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

Muzyczne Radio Relax
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Aurelii, Władysława, Kleofasa

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

07-05-2019 | 16:05

Fatum wisi nad ośrodkiem w Szklarskiej Porębie Jakuszycach ?

Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołanie jednego z uczestników postępowania. Sprawa wraca do komisji przetargowej.


Czyżby jakieś fatum zawisło nad budową Dolnośląskiego Centrum Sportu w Szklarskiej Porębie Jakuszycach? Wydawało się że wyłonione w kwietniu w konkursie ofert konsorcjum poznańskiej firmy Torpol i Pre-Fabrykatu z Miłkowa zacznie wkrótce prace. Tak się jednak nie stanie. Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołanie jednego z uczestników postępowania który wskazał że Torpol nie ma wymaganego w przetargu doświadczenia.
Jednym z kryteriów w ogłoszeniu przetargowym była realizacja co najmniej trzech inwestycji polegające na budowie obiektu użyteczności publicznej o powierzchni użytkowej minimum 10 tys. metrów kwadratowych każdy i wartości minimum 50 mln złotych netto każdy. PORR S.A. zarzucił, że jedno z zadań przedstawionych przez wyłonionego wykonawcę nie spełnia wymogu metrażowego. Oznacza to całość wraca do komisji przetargowej - mówi Michał Nowakowski rzecznik prasowy Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

'Jesteśmy tym zmartwieni ale co najważniejsze nie przeszkodzi to w realizacji naszych sztandarowych imprez' - mówi Leszek Kosiorowski członek zarządu Stowarzyszenia Bieg Piastów.