105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 grudnia 2022 - wtorek | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 grudnia 2022 - wtorek | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 10A *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
06 grudnia 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

19-06-2019 | 11:06

Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze, podsumował tradycyjnie na zakończenie roku szkolnego współzawodnictwa sportowe dzieci i młodzieży.


Gala miała uroczysty charakter i odbyła się w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury.
Najlepsze szkoły otrzymały nagrody pieniężne na zakup sprzętu sportowego o łącznej wartości 13,5 tysiąca złotych. Uhonorowano 46 zawodników sekcji MOS z szesnastu dyscyplin.

 

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE CHŁOPCY

I miejsce Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum Nr 3 - 705,5
II miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - 646,5
III miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - 504,5
IV miejsce Zespół Szkół Technicznych ,,Mechanik' - 503,5
V miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych- 258,5
VI miejsce Zespół Szkół Przyrodniczo- Usługowych i BS - 253,5
VII miejsce Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 - 205,5
VIII miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych - 90 pkt
IX miejsce Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych - 57,5

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE DZIEWCZĘTA

I miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - 662 pkt
II miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - 528,5 pkt III miejsce Zespół Szkół Technicznych ,,Mechanik' - 425,5 pkt
IV miejsce Zespół Szkół Przyrodniczo- Usługowych i BS - 361,5 pkt
V miejsce Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 - 324,5 pkt
VI miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno -Turystycznych - 122,5 pkt
VII miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych- 108,5 pkt
VIII miejsce Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 - 64 pkt
IX miejsce Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych - 31 pkt


Wyniki współzawodnictwa sportowego 2018/2019
WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE KLASY I-III
SZKOŁY PODSTAWOWE


I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 - 180 pkt

II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 - 137 pkt

III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 - 90 pkt

IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 10 - 84 pkt

V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 - 77 pkt

VI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 - 40 pkt

VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 - 37 pkt

VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 - 31 pkt

IX miejsce Szkoła Podstawowa Nr 7 - 28 pkt

X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 - 25 pkt


WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE KLASY I -VI CHŁOPCY
SZKOŁY PODSTAWOWE


I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 - 649,5 pkt

II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 - 490 pkt

III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 - 431,5 pkt

IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 10 - 357,5 pkt

V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 - 319,5 pkt

VI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 - 238 pkt

VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 - 191 pkt

VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 - 185 pkt

IX miejsce Szkoła Podstawowa Nr 7 - 37 pkt

X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 - 34 pkt

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE KLASY I -VI DZIEWCZĘTA
SZKOŁY PODSTAWOWE


I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 - 632 pkt

II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 - 460 pkt

III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 - 424 pkt

IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 10 - 405 pkt

V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 - 224 pkt

VI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 - 210 pkt

VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 - 184 pkt

VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 - 139 pkt

IX -X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 - 37 pkt

miejsce Szkoła Podstawowa Nr 7 - 37 pkt

 

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE
KLASY VII-VIII SP i GIM KL. III - DZIEWCZĘTA


I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 - 443,5 pkt

II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 - 439,5 pkt

III miejsce Zespół Szkół Elektron. i Gimn. Nr 3 - 394 pkt

IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 - 341,5 pkt

V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 - 283 pkt

VI miejsce Zespół Szkół Katolickich - 239,5 pkt

VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 - 231,5pkt

VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 - 211 pkt

IX miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących 1 /Gim - 190 pkt

X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 10 - 140,5 pkt

XI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 - 133 pkt

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE
KLASY VII-VIII i GIM KL. III - CHŁOPCY

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 - 544 pkt

II miejsce Zespół Szkół Elektron. i Gimn. Nr 3 - 440 pkt

III miejsce Zespół Szkół Katolickich - 421 pkt

IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 - 393 pkt

V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 - 290,5pkt

VI miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr1 /Gim - 285 pkt

VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 - 280,5 pkt

VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 10 - 275 pkt

IX miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 - 194 pkt

X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 - 181,5 pkt

XI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 - 88,5 pkt

Wyróżnienia indywidualne:
Piotr Szumowski, Szymon Jarosz, Mateusz Szozda i Tamara Kuncewicz (lekka atletyka), Mikołaj Bubin, Filip Stochaj, Wiktor Kowalski i Filip Recki (piła nożna), Anna Wałęska, Martyna Kozik, Karolina Kaławaj, Mateusz Najman, Michał Benduch i Oskar Kobus (koszykówka), Kinga Mareczek (narciarstwo biegowe), Bartosz Dybalski i Stanisław Bielawski (saneczkarstwo), Hubert Kozielski (tenis ziemny), Piotr Lis (kolarstwo), Jakub Kowalski (badminton), Alicja Fudali, Maja Białkowska, Oliwia Młynarczuk i Radosław Gancarczyk (szachy).

 

 

Zdjęcia