105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 czerwca 2023 - poniedziałek Imieniny: Waltera, Bonifacego, Walerii

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 czerwca 2023 - poniedziałek Imieniny: Waltera, Bonifacego, Walerii

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
05 czerwca 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1561192205

“Niezły czad!” – dziesiątki komentarzy i setki lajków pod filmem nauczycieli ze Świdnicy


W Świdnicy dyrekcja i nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego wpadli na nietypowy pomysł zakończenia roku szkolnego. – Do piosenki amerykańskiego zespołu Dirty Heads Vacation nakręcili swój własny, dość oryginalny klip.  Jak mowi dyrektor szkoły Robert Kraśków – pomysł podsunął mu jego syn, a występujących w nim nauczycieli nie trzeba było długo namawiać.

Pod opublikowanym na Facebooku i YouTube filmie w ciągu kilkudziesięciu godzin pojawiły się setki lajków i komentarzy, chwalących pomysł świdnickich nauczycieli.

– Film był jednorazowym incydentem – podsumowuje dyrektor Kraśków – nie planujemy powakacynej kontynuacji. 

My gratulujemy świdnickim uczniom pedagogów z tak ogromym dystansem do siebie i wspaniałym poczuciem humoru, a sam film możecie zobaczyć tu: