105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 maja 2023 - niedziela Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 maja 2023 - niedziela Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
28 maja 2023 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1561449081

W pożarze kamienicy stracili wszystko. 13 osób bez dachu nad głową


W fatalnych nastrojach witają wakacje mieszkańcy kamienicy przy ulicy Piastowskiej w Piławie Górnej. W pożarze, jaki wybuchł tam w niedzielę  po południu  stracili cały dobytek życia. 

W pożarze jaki wybuchł w gęsto zabudowanej części Piławy dach nad głową straciło 13 osób. Kamienica w której mieszkali jest doszczętnie zniszczona. Władze gminy i mieszkańcy miasteczka nie pozostają obojętni na ludzką tragedię i już organizują pierwszą pomoc:

Na chwilę obecną nie wiadomo jakie będą dalsze losy spalonej   kamienicy

Mieszkańcy spalonej kamienicy stracili wszystko. Dziś władze gminy wystosowały apel do mieszkańców o pomoc dla pogorzelców.

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc poszkodowanym rodzinom odsyłamy do kontaktu z Urzędem Miasta w Piławie Górnej. Kontakt znajdziecie na stronie internetowej UM w Piławie Górnej ---------_> link

 

 

Zdjęcia


pożar pomoc dla potrzebujacych piława górna