105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 sierpnia 2019 - czwartek | Imieniny: Cezarego, Tymoteusza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

Gramy bo kochamy muzykę!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 sierpnia 2019 - czwartek | Imieniny: Cezarego, Tymoteusza
22 sierpnia 2019 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

19-07-2019 | 11:07

Brawa dla młodych piłkarzy z Marciszowa!


Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna młodych piłkarzy LKS Bóbr Marciszów zajmując w finałowym ogólnopolskim turnieju ' Piłkarska Kadra Czeka' ósme miejsce. Turniej rozegrany został w dniach 14-17 lipca w Zamościu. Mówi Sławomir Celt trener drużyn młodzieżowych LKS Bóbr Marciszów.

W wyniku losowania Bóbr trafił do grupy A razem z zespołami: Polonia Środa Wielkopolska  ( Wielkopolskie ), MLKS Znicz Kłobuck ( Śląskie ) oraz LKS Biebrza Goniądz ( Podlaskie )

Pierwsza faza grupową zakończona na 3 miejscu :

0-5 z Polonią

0-4 z Kłobuckiem

1:0 z Biebrzą, bramka D. Trzasalski

Wyniki te pozwoliły na grę o miejsca 7-9 w grupie F.

Po pechowym remisie 2-2 z LKS Omega kleszczów ( Łódzkie ) – 2 bramki D. Trząsalski, przegrana z UKS Tułowice (Opolskie ) 0-3 i ostatecznie 8 miejsce.

Turniej zasłużenie wygrywa Beniaminek Starogard Gdański  ( Pomorskie ) przed Omega Stary Zamość ( Lubelskie ) i Polonią Środa Wielkopolska ( Wielkopolskie )

Bóbr: Adamczyk Sebastian, Bąkowicz Oliwier, Bienias Eryk, Bilski Norbert, Durlak Igor, Gaweł Marcel,

Kaczmarczyk Nikolas, Kaczmarczyk Wiktor, Łoza Kacper, Majerski Marcel, Sekuła Filip, Stelmach Olaf,

Szajda Mateusz, Trząsalski  Dawid, Wawrzyniak Sebastian, Zajkowski Dominik

Trener: Sławonir Celt

Kierownik drużyny: Tabaka Krzysztof

Klasyfikacja końcowa

1 KS Beniaminek Starogard Gdański (pomorskie)

2 IKS Omega Start Zamość (lubelskie)

3 Polonia Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

4 MLKS Znicz Kłobuck (śląskie)

5 KS Olecko (warmińsko-mazurskie)

6 UKS Blizne (Podkarpackie)

7 UKS Tułowice (opolskie)

8 KS Bóbr Marciszów (dolnośląskie)

9 LKS Omega Kleszczów (łódzkie)

10 KS Biebrza Goniądz (podlaskie)

11 KS Smyków świętkokrzyskie)


#piłkarskakadraczeka #bóbrmarciszów