105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Gramy, bo kochamy muzykę!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

31-07-2019 | 14:07

Zatrzymano zbiega z Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze

Do ucieczki doszło dzisiaj przed południem. Obława policyjna po czterech godzinach zakończyła się sukcesem.


Skazany to 28-letni Marcin Gajewski. mieszkaniec powiatu Bolesławieckiego. - Wydostał się przez otwór w dachu. Później po sporządzonej przez siebie linie uciekł z budynku – informuje mjr Mariusz Mrozewski, rzecznik prasowy Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

-Marcin Gajewski to skazany, który był skierowany do półotwartego zakładu do odbycia kary pozbawienia wolności. Był osobą zatrudnioną, cieszącą się dobrą opinią. Sami dziwimy się dlaczego podjął się tak desperackiego czynu, zwłaszcza że ucieczka z zakładu karnego traktowana jest jako przestępstwo, a skazany odbywał karę pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za kradzieże i koniec kary przypadał na listopad tego roku – tłumaczy rzecznik prasowy Aresztu Śledczego.

Komunikat Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze

Poszukiwany jest szczupłej budowy ciała. Włosy ma krótkie, ciemnoblond, oczy niebieskie, nos prosty. W związku z powyższym wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji bądź telefonicznie pod numer 75/75-20-240 (całodobowo) –oficer dyżurny KMP w Jeleniej Górze, a także  pod numer alarmowy 112.

 

#jeleniagora #zbiegzaresztuśledczego #obławanazbiega