105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 lutego 2023 - środa | Imieniny: Brygidy, Ignacego, Seweryna

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 lutego 2023 - środa | Imieniny: Brygidy, Ignacego, Seweryna

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 10A *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
01 lutego 2023 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

31-07-2019 | 14:07

Zatrzymano zbiega z Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze

Do ucieczki doszło dzisiaj przed południem. Obława policyjna po czterech godzinach zakończyła się sukcesem.


Skazany to 28-letni Marcin Gajewski. mieszkaniec powiatu Bolesławieckiego. - Wydostał się przez otwór w dachu. Później po sporządzonej przez siebie linie uciekł z budynku – informuje mjr Mariusz Mrozewski, rzecznik prasowy Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

-Marcin Gajewski to skazany, który był skierowany do półotwartego zakładu do odbycia kary pozbawienia wolności. Był osobą zatrudnioną, cieszącą się dobrą opinią. Sami dziwimy się dlaczego podjął się tak desperackiego czynu, zwłaszcza że ucieczka z zakładu karnego traktowana jest jako przestępstwo, a skazany odbywał karę pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za kradzieże i koniec kary przypadał na listopad tego roku – tłumaczy rzecznik prasowy Aresztu Śledczego.

Komunikat Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze

Poszukiwany jest szczupłej budowy ciała. Włosy ma krótkie, ciemnoblond, oczy niebieskie, nos prosty. W związku z powyższym wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji bądź telefonicznie pod numer 75/75-20-240 (całodobowo) –oficer dyżurny KMP w Jeleniej Górze, a także  pod numer alarmowy 112.

 

#jeleniagora #zbiegzaresztuśledczego #obławanazbiega