105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 sierpnia 2022 - poniedziałek | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 sierpnia 2022 - poniedziałek | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
08 sierpnia 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

06-09-2019 | 10:09

Imprezownik, czyli gdzie warto i trzeba być w nadchodzący weekend

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.


 

Wspólne świętowanie na zakończenie żniw to okazja do podziękowań za udane plony, ale tez do świetnej zabawy. Już w najbliższą sobotę na gminne dożynki zaprasza Zagrodno w powiecie złotoryjskim. Oprócz tradycyjnych obrzędów, pokazów walk rycerskich, widowiskowych konkursów i przepysznego jadła będą też występy zespołów ludowych a wieczorem koncerty gwiazd, zaprasza Karolina Bardowska, wójt Zagrodna.

Zdrojowy Teatr Animacji w Cieplicach zaprasza w najbliższą niedzielę, 8 września, na jedną z najpopularniejszych bajek Hansa Christiana Andersena, pt. 'Brzydkie kaczątko'. Opowieść o niechcianym, odtrąconym kaczątku, które po wielu przykrych przygodach zmienia się w królewskiego łabędzia, to propozycja prawdziwie familijna, nie tylko dla najmłodszych widzów. A na spektakl zaprasza Zuzanna Łuczak, odtwórczyni roli brzydkiego kaczątka:

Przedstawienie "Brzydkiego kaczątka" w niedzielę o godz. 16.00.

 

Wyjątkowy koncert na rozpoczęcie 56. Sezonu Artystycznego Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Już 13. sierpnia melomani wysłuchają m.in. koncertu skrzypcowego D – dur Ludwiga van Beethovena. Dodatkowych wrażeń dostarczy partia solowa, która zabrzmi na skrzypcach pochodzących z pracowni najsłynniejszego mistrza lutnictwa na świecie, mówi Tomasz Janczak, dyrektor filharmonii.

 

Już w najbliższą niedzielę, 8 września odbędzie się Wrocław Business Run. To charytatywny bieg, który jednocześnie odbywa się w dziewięciu miastach w Polsce. Uczestnicy pobiegną między innymi dla 2-letniego Oliwiera.

 

Już w najbliższą sobotę w Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ul. Bankowej odbędzie się premiera spektaklu 'Baśń o Legendach Karkonoskich”. Jest to współczesna historia dziesięcioletniej Oli, która pewnego dnia postanawia uciec z Jeleniej Góry. Podczas drogi na dworzec spostrzega rannego jelenia i jako odpowiedzialna przedstawicielka ekopatrolu postanawia mu pomóc. Biegnie za nim do lasu gdzie… spotyka Bolesława Krzywoustego?! Co wyjdzie ze spotkanie tych dwoje?


PREMIERA: 'Baśń o Legendach Karkonoskich”

7.9.2019 godz. 16:00

Miejsce: Jeleniogórskie Centrum Kultury ul. Bankowa 28/30

Organizatorzy: Stowarzyszenie Spiżarnia Form Artystycznie Nieoczywistych

Reżyseria: Mateusz Brodowski
Scenariusz: Agnieszka Nasierowska
Muzyka: Adam Potera
Piosenki: Olga Żmuda
Scenografia: Iza Banaszek
Multimedia: Anna Szalwa
Kierownik produkcji: Przemysław Piskozub

Występują: Patrycja Bukowczan, Patrycja Szindler, Mateusz Brodowski, Przemysław Piskozub
Pomoc scenograficzna: Aleksandra Zalewska
Produkcja: Stowarzyszenie Spiżarnia Form Artystycznie Nieoczywistych

Projekt współfinansowany przez Miasto Jelenia Góra.

Bilety:
15 zł ulgowy, 25 zł - normalny

 

 

Kino Lot zaprasza

 

Spis wydarzeń tego weekendu w pliku poniżej

Plik PDF

Spektakle imprezy wydarzenia imprezownik