105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 marca 2023 - poniedziałek Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Gramy, bo kochamy muzykę!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 marca 2023 - poniedziałek Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
20 marca 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1568800108

Spór póki co bez finału

Trwa konflikt między zarządem MKS Karkonosze Jelenia Góra i władzami Term Cieplickich, które zrządzają Parkiem Sportowym Złotnicza.


Sportowi działacze nie ukrywają, że współpracy praktycznie nie ma, natomiast co chwila rzucane są im nowe kłody pod nogi. Że podkreślić wagę problemu zarząd Karkonoszy Tomasz Kowalczyk (prezes) oraz Rafał Malko i Tadeusz Duda zdecydowali o dymisji. Klub będą prowadzić do czasu wybrania nowych władz. Przedstawiciele Term Cieplickich uważają, że konflikt jest sztucznie wyolbrzymiany a tak naprawdę chodzi o to kto będzie dysponował sztucznym, oświetlonym boiskiem. Póki co od momentu jego otwarcia czyli ponad miesiąc temu klucze do niego ma prezes Karkonoszy, który jest jednocześnie dyrektorem Departamentu Rozwoju Urzędu Miasta.
Mówi członek zarządu klubu , jego wieloletni prezes Tadeusz Duda.