01 sierpnia 2021 - niedziela | Imieniny: Nadii, Justyna, Juliana

Wehikuł Czasu PL
01 sierpnia 2021 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

22-09-2019 | 14:09

Komplet punktów Karkonoszy

Piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra zgarnęli komplet punktów pokonując pewnie Stal Chocianów 3:0.

Bramki strzelali : Giziński , Gargas i Poszelężny. 'Zagraliśmy dobrze szczególnie drugą połowę, poskutkowała reprymenda trenera w szatni podczas przerwy i wynik tego meczu mógł być dużo wyższy - mówi pomocnik Karkonoszy Patryk Bębenek.

foto (Piotr Kuban)

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - STAL CHOCIANÓW 3-0 (1-0)

Bramki: 1-0 Giziński 30', 2-0 Gargas 67', 3-0 Poszelężny 74'.

Żółte kartki: Giziński oraz Gogosz, Gryga.

Sędziowali: Marcin Nawracaj jako główny oraz Paweł Andrasz i Krzysztof Dziedzic.
Widzów: 150.

KSK: Fościak - Kuźniewski (77' Sołtysiak), Wawrzyniak, Czerwiński (85' Wawak), Giziński (77' Lekszycki), Bębenek, Frankiewicz, Poszelężny (82' Kocot), Kraiński (86' Ryfa), Siudak (57' Gargas), Firlej.

STAL: Barszcz - Wasieńko, Gogosz, Bekieszczuk, Roman, Róg (75' Grzyb), Bartuzel, Komarek, Kocik, Zdulski, Gryga.