105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Gramy, bo kochamy muzykę!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

01-10-2019 | 20:10

Darowizna dla Głogowa od KGHM

KGHM Polska Miedź przekaże 300 tys. zł na wsparcie programów promocji zdrowego stylu życia, ekologii, aktywności społecznej i kulturalnej w Głogowie.


Umowę darowizny w tej sprawie podpisali wczoraj prezes zarządu KGHM – Marcin Chludziński i prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz w obecności wiceprzewodniczącego Komisji do Spraw Energii i Skarbu Państwa – posła Wojciecha Zubowskiego. Wśród wspieranych przedsięwzięć znajdują się programy profilaktyki zdrowia i z zakresu bezpieczeństwa, promocja zdrowego odżywiania się, zajęcia sportowe dzieci i młodzieży z wykorzystaniem miejskich obiektów sportowych 'Sprawny głogowianin”, nasadzanie drzew, krzewów, i tzw. zielone szkoły. 'Wspólne działanie na rzecz dobra mieszkańców buduje wartość Zagłębia Miedziowego – prezes zarządu miedziowej spółki, Marcin Chludziński.

Zarząd KGHM prowadzi politykę zrównoważonego rozwoju, jednocześnie dbając o stabilność i efektywność firmy. Polska Miedź współpracuje z okolicznymi gminami między innymi przy strategiach ich rozwoju, zatrudnia mieszkańców pobliskich miejscowości, wspiera lokalnych sportowców poprzez sponsoring i program 'Miedziane Rywalizacje” oraz wspomaga samorządy lokalne poprzez płacenie podatków. Tylko w minionym roku do jednostek samorządu terytorialnego trafiło ponad 550 mln zł z tytułu należnych podatków i opłat.

Mieszkańcy Głogowa otrzymują wsparcie także poprzez działanie Fundacji KGHM Polska Miedź, w tym roku do jednostek samorządowych i organizacji pozarządowych działających na terenie Głogowa trafiło prawie 1,5 mln zł.

Zdjęcia