105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 grudnia 2021 - niedziela | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Best of
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 grudnia 2021 - niedziela | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

Informujemy, że sygnał Muzycznego Radia testowo osiągalny jest w systemie DAB+ na kanale 10C (2 nadajniki) w woj. opolskim i na kanale 10B w woj. małopolskim. Od 28 września pracują w woj. śląskim 2 nadajniki na kanale 5B.                  

Breaking News
05 grudnia 2021 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

07-10-2019 | 09:10

Liczyrzepy przyznane

W Pałacu na Wodzie w Staniszowie odbyły się XXII Spotkania Karkonoskie na których zostały uroczyście wręczone Nagrody Starosty Jeleniogórskiego - Liczyrzepy.


Laureaci zostali wyłonieni w 7. kategoriach. 'Od wielu lat poprzez te Spotkania pokazujemy, że powiat aktywnie walczy o jak najwyższe miejsce w zestawieniu polskich regionów o turystycznym charakterze a jego mieszkańcom nie brakuje kreatywności, profesjonalności i innowacyjności w najważniejszym obszarze jego rozwoju czyli turystyce' - mówi starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski.


W tym roku Liczyrzepy trafiły do:
- Zamek Karpniki 'Najlepszy Obiekt Hotelarsko-Turystyczny'
- Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach za Festiwal Zespołów Ludowych i Folklorystycznych Najefektywniejsza Promocja
- Moksial w Szklarskiej Porębie za Letni Festwal Sztuki ArtSkwer Najlepszy Produkt Turystyczny
- Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Karpaczu Promocja Regionu
- Edwarda Dudka Kreatywność Służąca Budowaniu Atrakcyjnego Wizerunku Gminy Przyjaznej Turystyce
- Bernarda Utraty Całokształt Działalności na rzecz Turystyki
- Nagroda Specjalna za wkład pracy na rzecz regionu jeleniogórskiego trafiła do Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych Oddział Jelenia Góra

Nagrody wręczyli laureatom Starosta Jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski, Przewodniczący Rady Powiatu Jeleniogórskiego Eugeniusz Kleśta i Dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego Wiesław Dzierzba.
Od wielu lat, prezentowana charakterystyka działalności laureatów pokazuje, że powiat nasz aktywnie walczy o jak najwyższe miejsce w zestawieniu polskich regionów o turystycznym charakterze a jego mieszkańcom nie brakuje kreatywności, profesjonalności i innowacyjności w najważniejszym obszarze jego rozwoju czyli turystyce. Laureatom gratulujemy!!!