105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2023 - wtorek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2023 - wtorek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
30 maja 2023 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1570434604

Liczyrzepy przyznane

W Pałacu na Wodzie w Staniszowie odbyły się XXII Spotkania Karkonoskie na których zostały uroczyście wręczone Nagrody Starosty Jeleniogórskiego - Liczyrzepy.


Laureaci zostali wyłonieni w 7. kategoriach. 'Od wielu lat poprzez te Spotkania pokazujemy, że powiat aktywnie walczy o jak najwyższe miejsce w zestawieniu polskich regionów o turystycznym charakterze a jego mieszkańcom nie brakuje kreatywności, profesjonalności i innowacyjności w najważniejszym obszarze jego rozwoju czyli turystyce' - mówi starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski.


W tym roku Liczyrzepy trafiły do:
- Zamek Karpniki 'Najlepszy Obiekt Hotelarsko-Turystyczny'
- Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach za Festiwal Zespołów Ludowych i Folklorystycznych Najefektywniejsza Promocja
- Moksial w Szklarskiej Porębie za Letni Festwal Sztuki ArtSkwer Najlepszy Produkt Turystyczny
- Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Karpaczu Promocja Regionu
- Edwarda Dudka Kreatywność Służąca Budowaniu Atrakcyjnego Wizerunku Gminy Przyjaznej Turystyce
- Bernarda Utraty Całokształt Działalności na rzecz Turystyki
- Nagroda Specjalna za wkład pracy na rzecz regionu jeleniogórskiego trafiła do Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych Oddział Jelenia Góra

Nagrody wręczyli laureatom Starosta Jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski, Przewodniczący Rady Powiatu Jeleniogórskiego Eugeniusz Kleśta i Dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego Wiesław Dzierzba.
Od wielu lat, prezentowana charakterystyka działalności laureatów pokazuje, że powiat nasz aktywnie walczy o jak najwyższe miejsce w zestawieniu polskich regionów o turystycznym charakterze a jego mieszkańcom nie brakuje kreatywności, profesjonalności i innowacyjności w najważniejszym obszarze jego rozwoju czyli turystyce. Laureatom gratulujemy!!!