105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 stycznia 2022 - czwartek | Imieniny: Fabiana, Sebastiana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 stycznia 2022 - czwartek | Imieniny: Fabiana, Sebastiana

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
20 stycznia 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

15-11-2019 | 13:11

Ruszyły zapisy do KROPELKA RUN!

Główne punkty tej imprezy to kąpiel w lodowatej wodzie, bieg zimowy i biesiada przy ognisku.


Ruszyły zapisy do biegu w ramach 4. edycji Kropelka Run i Piechowickiego Morsowania. Główne punkty tej imprezy to kąpiel w lodowatej wodzie, bieg zimowy i biesiada przy ognisku. W tym roku 'Kropelka' odbędzie się 14 grudnia. Liczba miejsc ograniczona. Mówi współorganizator Robert Zapora.

TRASA BIEGU KROPELKA RUN
DYSTANS NIECAŁE 10 KM
DROGI LEŚNE W 98% UTWARDZONE
GŁÓWNIE SZUTER, DROBNE KAMYCZKI,STARY ASFALT
MOŻLIWY ŚNIEG I OBLODZENIE
SZEROKOŚĆ ŚCIEŻKI OKOŁO 2,5 M
OZNACZENIE TRASY CO 1 KM


Bieg rozpocznie się o godzinie 11. Odpłatność za udział – 50 złotych/os. Liczba miejsc jest ograniczona (250 miejsc, w tym 50 do dyspozycji organizatora). Kto pierwszy, ten lepszy. W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają pakiet startowy, ciepły posiłek i medal pamiątkowy na mecie. Dla najlepszych przewidziano nagrody. W tym roku w ramach Kropelka Run ponownie zostanie utworzona oddzielna kategoria dla mieszkańców Piechowic, gdyż w ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Piechowic w Biegu Zimowym!

Na koniec chętni spotkają się w pobliskim ośrodku ,,Potok”. Tam odbędzie się podsumowanie imprezy, wręczenie nagród dla zwycięzców biegu. Po części oficjalnej rozpocznie się biesiada przy ognisku.

Kto chce wziąć udział w biegu, powinien się pośpieszyć – w ubiegłym roku miejsca rozeszły się bardzo szybko.

Imprezę objęły patronatem Muzyczne Radio, portal 24jgora.pl oraz Telewizja Strimeo.

Głównymi organizatorami są grupa biegowa BiegamdlaZdrowia.pl, Urząd Miasta w Piechowicach, UKS ,,Krokus, Piechowice oraz RFHgroup.pl.

Impreza odbędzie się w Górzyńcu przy ul. Izerskiej, start w okolicach szlabanu przy drodze leśnej prowadzącej w kierunku Rozdroża Izerskiego.