105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
17 sierpnia 2022 - środa | Imieniny: Żanny, Mirona, Jacka

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Best of
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
17 sierpnia 2022 - środa | Imieniny: Żanny, Mirona, Jacka

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
17 sierpnia 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

15-11-2019 | 13:11

Ruszyły zapisy do KROPELKA RUN!

Główne punkty tej imprezy to kąpiel w lodowatej wodzie, bieg zimowy i biesiada przy ognisku.


Ruszyły zapisy do biegu w ramach 4. edycji Kropelka Run i Piechowickiego Morsowania. Główne punkty tej imprezy to kąpiel w lodowatej wodzie, bieg zimowy i biesiada przy ognisku. W tym roku 'Kropelka' odbędzie się 14 grudnia. Liczba miejsc ograniczona. Mówi współorganizator Robert Zapora.

TRASA BIEGU KROPELKA RUN
DYSTANS NIECAŁE 10 KM
DROGI LEŚNE W 98% UTWARDZONE
GŁÓWNIE SZUTER, DROBNE KAMYCZKI,STARY ASFALT
MOŻLIWY ŚNIEG I OBLODZENIE
SZEROKOŚĆ ŚCIEŻKI OKOŁO 2,5 M
OZNACZENIE TRASY CO 1 KM


Bieg rozpocznie się o godzinie 11. Odpłatność za udział – 50 złotych/os. Liczba miejsc jest ograniczona (250 miejsc, w tym 50 do dyspozycji organizatora). Kto pierwszy, ten lepszy. W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają pakiet startowy, ciepły posiłek i medal pamiątkowy na mecie. Dla najlepszych przewidziano nagrody. W tym roku w ramach Kropelka Run ponownie zostanie utworzona oddzielna kategoria dla mieszkańców Piechowic, gdyż w ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Piechowic w Biegu Zimowym!

Na koniec chętni spotkają się w pobliskim ośrodku ,,Potok”. Tam odbędzie się podsumowanie imprezy, wręczenie nagród dla zwycięzców biegu. Po części oficjalnej rozpocznie się biesiada przy ognisku.

Kto chce wziąć udział w biegu, powinien się pośpieszyć – w ubiegłym roku miejsca rozeszły się bardzo szybko.

Imprezę objęły patronatem Muzyczne Radio, portal 24jgora.pl oraz Telewizja Strimeo.

Głównymi organizatorami są grupa biegowa BiegamdlaZdrowia.pl, Urząd Miasta w Piechowicach, UKS ,,Krokus, Piechowice oraz RFHgroup.pl.

Impreza odbędzie się w Górzyńcu przy ul. Izerskiej, start w okolicach szlabanu przy drodze leśnej prowadzącej w kierunku Rozdroża Izerskiego.