105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 maja 2022 - poniedziałek | Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Szymona

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

Budzimy Przebojowo!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 maja 2022 - poniedziałek | Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Szymona

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
16 maja 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

13-12-2019 | 08:12

Choinkowy Las pomaga dzieciom chorym na raka

Kupując świąteczne drzewko, pomożesz małym pacjentom z Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej "Przylądek Nadziei"


Choinkowy Las dla Przylądka Nadziei, to wspólna idea Green Partners i Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". W tym roku po raz pierwszy zawitała do Legnicy i zaprasza do pomagania dzieciom, które mierzą się z poważną chorobą. 10 złotych z każdego kupionego w Choinkowym Lesie drzewka przeznaczane jest na pomoc i opiekę nad dziećmi z kliniki Przylądek Nadziei. 

W klinice "Przylądek Nadziei" leczy się co roku 2000 dzieci chorych na raka. Mali pacjenci z regionu legnickiego to w tej liczbie druga co do wielkości grupa. W tym roku można pomóc im w powrocie do zdrowia kupując… choinkę!

W tym roku akcję wspiera "Program Broviac. Krócej w szpitalu", który polega na wyposażaniu małych pacjentów i ich rodziców w nierefundowane preparaty i akcesoria do domowej pielęgnacji wkłucia centralnego. (Więcej o programie: www.naratunek.org/broviac) Jedna kupiona przez Legniczan choinka to dwa dni krócej w szpitalu dla jednego dziecka!

W ofercie Choinkowego Lasu znaleźć można jodłę kaukaską, jodłę kalifornijską, świerka srebrnego oraz świerka pospolitego. Choinki cięte i doniczkowe. Od 40 cm do 7 metrów. Choinkowi eksperci z Green Partners przywitają każdego z szerokimi uśmiechami, pomogą dobrać idealne drzewko i pokażą sposób zamontowania go do stojaka w pięć sekund! A przede wszystkim serdecznie uściskają za pomoc i serce dla dzieci chorych na raka.

Choinkowy Las w Legnicy
ul. Fabryczna, naprzeciwko “CH bi1”

Czynny codziennie od 6 do 23 grudnia

w godzinach 9.00-21.00

cały asortyment można zobaczyć na www.choinkowylas.com

 

dzieci chore na raka Program Broniąc. Krócej w szpitalu Przylądek nadziei Fundacja Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową sprzedaż choinek świąteczne drzewko