105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
10 czerwca 2023 - sobota Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty, Diany

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Top30.PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
10 czerwca 2023 - sobota Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty, Diany

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
10 czerwca 2023 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1580463666

Spotkanie Noworoczne u Starosty Jeleniogórskiego

Jednym z elementów spotkania było podpisanie aneksu do porozumienia o współpracy w zakresie promocji turystyki gmin powiatu i starostwa.


Dzisiaj odbyło się Spotkanie Noworoczne Starosty Jeleniogórskiego Krzysztofa Wiśniewskiego z samorządowcami, przedsiębiorcami, przedstawicielami różnych instytucji , stowarzyszeń i organizacji. Obecni byli także: senator Krzysztof Mróz, posłowie: Zofia Czernow, Małgorzata Sekuła Szmajdzińska i Stanisław Żuk oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Marek Obrębalski, Radny Województwa Marcin Zawiła i Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak. Punktem kulminacyjnym spotkania było podpisanie aneksu do porozumienia o współpracy w zakresie promocji turystyki gmin powiatu i starostwa. "Mówiliśmy na początku tej kadencji obejmując stery w powiecie . że potrzeba było gruntownych zmian i wierzę, że efekty naszego działania pokazują że można" - mówi Starosta Jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski.