105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 lipca 2021 - poniedziałek | Imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 lipca 2021 - poniedziałek | Imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny
26 lipca 2021 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

14-02-2020 | 11:02

Imprezownik, czyli gdzie warto i trzeba być w weekend

Walentynkowy weekend zapowiada się obiecująco.


Na początek oferta jeleniogórskiej Filharmonii.

Wspaniały, niepowtarzalny koncert przepełniony muzyką spod znaku Amora dzisiaj w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. W Walentynkowy wieczór zabrzmią wyjątkowe arie i duety operetkowo – musicalowe oraz klimatyczne piosenki wyśpiewane przez dwójkę doskonałych solistów, mówi dyrektor filharmonii Tomasz Janczak.

 

Jeleniogórski Teatr im. C.K. Norwida także przygotował propozycje dla zakochanych.

Walentynkowe granie w Teatrze Norwida w Jeleniej Górze. Wyjątkowy spektakl Gąska Nikołaja Kolady, specjalnie dedykowany zakochanym będzie można obejrzeć 14, 15 i 16. lutego. To mistrzowsko napisana farsa brawurowo mieszająca teatralne konwencje. Wprost iskrząca się dowcipem!- zaprasza Jacek Paruszyński, aktor Teatru Norwida.

 

Walentynkowy spacer ze Straussem to propozycja Zdrojowego Teatru Animacji.

Walentynkowy spacer ze Straussem przez Wiedeń proponuje Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze. To także spotkanie z mistrzami opery i operetki z Puccinim, Leharem i Kalmanem. Będzie tow wieczór pełen najpiękniejszych melodii w mistrzowskim wykonaniu, mówi Bogdan Nauka, dyrektor Zdrojowego Teatru Animacji.

 

Zapraszamy także do kina Lot w Jeleniej Górze.

Kłamstewko

Pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów.

 


Godziny seansów:
16:00

Małe kobietki

Filmowa adaptacja kultowej powieści Louisy May Alcott – to nowe spojrzenie na klasykę. W filmie zobaczymy m.in. Saoirse Ronan, Emmę Watson, Timothée Chalameta oraz Laurę Dern i Meryl Streep.


Godziny seansów:
18:00

Dżentelmeni

Guy Ritchie, twórca kultowego „Przekrętu” i „Porachunków”, odpowiedzialny za reaktywację Sherlocka Holmesa, Króla Artura i Aladyna, powraca w gangsterskie rewiry.


Godziny seansów:
20:15

imprezy wydarzenia imprezownik