105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2023 - wtorek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2023 - wtorek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
30 maja 2023 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1581922711

Porażka Karkonoszy z Piastem

Przygotowujący się do rundy wiosennej piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra, tym razem udali się na mecz sparingowy do Nowej Rudy.


FOTO: Piotr Kuban

Tamtejszy Piast ponownie obnażył problemy jeleniogórzan w defensywie wygrywając 4:2. Biało - niebiescy prowadzili wyrównaną grę i mogli zdobyć więcej goli, ale brakowało im skuteczności.
'Przez większość spotkania to my prowadziliśmy grę, ale w piłce, liczy się to co w sieci' - mówił po meczu pomocnik Karkonoszy, Patryk Bębenek.

Ze względów zdrowotnych w sparingu z Piastem nie mogli wystąpić Przemysław Kocot, Mateusz Czerwiński, Bartosz Poszelężny i Oskar Giziński.

PIAST: Stec - Polak, Osicki, Max, Schmidt, Kalka, Deiverson, Pierzga, Mika, Poświstajło, Chabrowski / Omar, Rakowski, Zając.
Trener: Przemysław Malczyk.

Karkonosze: Fościak - Firlej, Szeweluchin, Sutor, Wawrzyniak, Bębenek, Kuźniewski, Siudak, Walczak, Gargas, Lekszycki / Taran, Michalik, Sołtysiak, Ryfa, Błaszkiewicz, Michałek, Frankiewicz, Ranecki.
Trener: Ołeksandr Szeweluchin.

#karkonosze #jeleniagora #KSK #sparing