105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2023 - poniedziałek Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Muzyczne Radio RELAX

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2023 - poniedziałek Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
29 maja 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1583396678

Zakaz odwiedzin w szpitalach

Zakaz odwiedzin obowiązuje od wczoraj we wszystkich szpitalach na Dolnym Śląsku - decyzję wydał Jarosław Obremski, wojewoda dolnośląski.


Przypomnijmy, w środę rano potwierdzony został pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce. Pacjent pochodzi w woj. lubuskiego, leży w szpitalu uniwersyteckim w Zielonej Górze . Dotychczas Dolnym Śląsku nie ma potwierdzonych przypadków zachorowań. Jak informują służby sanitarne w regionie jeleniogórskim stan zagrożenia koronawirusem jest niski. Jak się zachować w razie podejrzenia zarażenia?- Na pewno nie można zgłaszać się osobiście do przychodni ani do szpitala, informują inspektorzy Sanepidu- w tej sytuacji konieczna jest konsultacja telefoniczna z sanepidem lub zgłoszenie się na szpitalny oddział zakaźny.
Takie oddziały funkcjonują w szpitalach we Wrocławiu przy ul. Chałbińskiego, oraz Koszarowej, w Wałbrzychu przy ul. Sokołowskiego i w Bolesławcu przy ul. Jeleniogórskiej.

 

koronawirus zakaz odwiedzin w szpitalach