105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 października 2021 - czwartek | Imieniny: Szymona, Tadeusza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

Best of
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 października 2021 - czwartek | Imieniny: Szymona, Tadeusza

Informujemy, że sygnał Muzycznego Radia testowo osiągalny jest w systemie DAB+ na kanale 10C (2 nadajniki) w woj. opolskim i na kanale 10B w woj. małopolskim. Od 28 września pracują w woj. śląskim 2 nadajniki na kanale 5B.                  

Breaking News
28 października 2021 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

15-05-2020 | 15:05

Akcja mająca wspomóc branżę turystyczną

Organizacja Turystyczna w Szklarskiej Porębie dostała szansę zrobienia bezpłatnej, outdorowej kampanii promocyjnej od jednego z liderów tego rynku w Polsce


Lokalna Organizacja Turystyczna w Szklarskiej Porębie dostała szansę zrobienia bezpłatnej, outdorowej kampanii promocyjnej od jednego z liderów tego rynku w Polsce. Kampania offline  to 100 bilbordów w kilku wybranych dużych aglomeracjach przez 1 miesiąc od 01.06.2020 r., a online, to uruchomienie strony internetowej, na której znajdą się wizytówki wszystkich partnerów akcji  widoczne do końca października. Wartość takiej kampanii w normalnych czasach kosztowałoby ponad 500 tys.  zł. Teraz dzięki darmowemu udostępnieniu nośników około 100 tys.. Zebrano już od różnych podmiotów zainteresowanych takim wspólnym przedsięwzięciem pod roboczą nazwą „Karkonosze Tak Blisko Tak Bezpiecznie”,  połowę tej kwoty. To wszystko ma zachęcić turystów do wypoczynku w Karkonoszach i Górach Izerskich. Mówi Grzegorz Sokoliński z Lokalnej Organizacji Turystycznej.

 

Nośniki zewnętrzne udostępnione będą bezpłatnie tylko i wyłącznie na kampanię społeczną dla celów niekomercyjnych, a jako taką rozumieją też kampanię promocyjną regionu, po to, aby wesprzeć branżę turystyczną, która na dzień dzisiejszy najbardziej odczuwa skutki pandemii. Jednym z głównych przesłań, musi być pokazanie potencjalnym klientom, przyjeżdżając w Karkonosze i Góry Izerskie będą mogli wypoczywać bezpiecznie, w komforcie przestrzennym, a jednocześnie dającym im pełne możliwości aktywnego wypoczynku.

Większość miejscowości w regionie karkonoskim żyje z turystyki, w niektórych praktycznie całość dochodów firm, pracowników i budżetu miast uzależniona jest od turystyki (Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów Zdrój czy Podgórzyn praktycznie nie ma żadnej działalności poza sektorem turystycznym i powiązanymi - gastronomia, handel). Firmy z branży turystycznej, które do tej pory przeznaczały sporą część budżetu na promocję i marketing, stojąc przed wyborem – promocja lub wypłaty i opłacenie rachunków, muszą rezygnować z tej pierwszej opcji.  Jedynym rozwiązaniem, aby podtrzymać promocję regionu – zachęcić turystów do przyjazdu , jest wspólne działanie, oparte na zasadzie solidaryzmu. Wszyscy powinniśmy dołożyć cegiełkę, abyśmy mogli przetrwać!

#karkonoszetakbliskotakbezpiecznie #akcjaoutdor #lokalnaorganizacjaturystyczna