105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Diany, Hipolita, Poncjana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

DEBIUTANCI PL
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
13 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Diany, Hipolita, Poncjana

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
13 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

24-06-2020 | 20:06

Pogoda w górach

Poniżej dzisiejsze warunki pogodowe i turystyczne.


Karkonoska Grupa GOPR

W szczytowych partiach Karkonoszy  temperatura od 8 do 11°C.Przelotne opady deszczu, po południu i w pierwszej połowie nocy miejscami burze i grad
Wiatr południowy o sile 9m/sek. Uwaga - woda w potokach górskich znacznie wezbrała!

Przed wyruszeniem w góry, warto sprawdzić dostępność szlaków i schronisk górskich w odwiedzanym rejonie.
 

KPN INFORMUJE:


Lista zamkniętych szlaków w Karkonoskim Parku Narodowym,  link poniżej.

https://kpnmab.pl/ostrzezenia

 

Sudecka Grupa GOPR

 W dzień zachmurzenie duże, tylko rano z większymi przejaśnieniami. Później okresami opady deszczu, przejściowo o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów do 15 mm na północnym zachodzie. Temperatura maksymalna od 16°C do 18°C. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie północno-zachodni. 
  W szczytowych partiach Sudetów okresami opady deszczu. Temperatura od 6°C do 9°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, po południu w porywach do 60 km/h, północny i północno-wschodni.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Początkowo opady deszczu, później mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 10°C do 12°C. Wiatr słaby, zmienny.
  W szczytowych partiach Sudetów początkowo opady deszczu. Temperatura od 9°C do 11°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, początkowo w porywach do 60 km/h, z kierunków wschodnich.