105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 lutego 2023 - niedziela Imieniny:

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 lutego 2023 - niedziela Imieniny:

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B - EMISJA CZASOWO WSTRZYMANA *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
05 lutego 2023 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

2020-07-06

Na Bankowej miała być do wiosny "jodełka"

Miasto ma problem z operatorem Strefy Płatnego Parkowania i to nie tylko w tej sprawie.


W listopadzie poprzedniego roku padła deklaracja z ust miejskich urzędników w Jeleniej Górze : "Jodełka na parkingu wróci na Bankową ...wiosną!" Mamy pełnię lata a "jodełki" na Bankowej nie widać. Od 10. miesięcy jesteśmu doświadczani 'osobliwą' zmianą sposobu parkowania w tym miejscu właśnie z 'jodełki' na prostopadły do osi jezdni. Przypomnijmy co było wówczas i co mówił dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze oraz co mówli kierowcy.

Mamy pełnię lata, 10 miesięcy później i dalej na Bankowej "jodełki" nie ma. "Miasto ma problem z operatorem Strefy Płatnego Parkowania i to nie tylko w tej sprawie" - mówi Cezary Wiklik rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

 

#jeleniagora #strefapłatnegoparkowania #jodełkanabankowej