105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 czerwca 2022 - poniedziałek | Imieniny: Maryli, Władysława, Cyryla
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 czerwca 2022 - poniedziałek | Imieniny: Maryli, Władysława, Cyryla

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
27 czerwca 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

22-09-2020 | 10:09

Bandycki rozbój nastolatek na 15-sto latce!!!

Dziewczyny (19. i 13. lat) zabrały swojej ofierze telefon komórkowy oraz pieniądze i pobiły ją domagając się kodu dostępu do telefonu.


Jeleniogórscy policjanci zatrzymali dwie nastolatki, które dokonały rozboju na 15-sto latce. Dziewczyny zabrały swojej ofierze telefon komórkowy oraz pieniądze i pobiły ją domagając się kodu dostępu do telefonu. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 15-stej w pobliżu Galerii Nowy Rynek. Całe zdarzenia zostało nagrane na smartfonie i wrzucone do sieci. Po pewnym czasie zostało usunięte ale jak wiadomo w sieci nic nie ginie. Obie nastolatki zostały zatrzymane bezpośrednio po zdarzeniu.19-latka trafiła do policyjnego aresztu, a 13-latka po wykonaniu czynności została przekazana pod opiekę matki. Mówi oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze Edyta Bagrowska.

Policjanci, którzy pojechali na zgłoszenie ustalili, że 15-latka została pobita i okradziona przez dwie inne dziewczyny, które znała z widzenia. Napastniczki ukradły jej telefon komórkowy oraz gotówkę a następnie pobiły ją domagając się kodu dostępu do telefonu. Łączne straty pokrzywdzona oszacowała na 1500 zł. Funkcjonariusze zapoznali się z nagraniem z kamer monitoringu i ruszyli na poszukiwanie napastniczek. Zauważyli je kilka ulic dalej, jak siedziały na ławce. Policjanci odzyskali skradziony telefon, który posiadała jedna z dziewczyn.
19-latka trafiła do policyjnego aresztu, a 13-latka po wykonaniu czynności została przekazana pod opiekę matki. Starszej z zatrzymanych za zmuszanie pokrzywdzonej do określonego zachowania grozić może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie 13-latki zadecyduje sąd rodzinny.