105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 maja 2022 - poniedziałek | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 maja 2022 - poniedziałek | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
23 maja 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

24-11-2020 | 08:11

27. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm

W najbliższą środę (25.11.20) odbędzie się 27. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm pod hasłem 'Digitalizacja w biznesie"


Oczywiście ze względu na pandemię wszystko odbędzie się on-line. Forum organizowane przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego służy mikro, małym i średnim firmom do zaprezentowania oferty, wymiany doświadczeń oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych i biznesowych z firmami z Polski, Niemiec i Czech. Mówi Prezes KARR Hubert Papaj.

Jednym z wyzwań w dzisiejszym biznesie jest zastosowanie nowoczesnych technologii ICT w tzw. logistyce ostatniej mili o tym opowie prof. Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Maja Zofia Kiba-Janiak.

Uczestnicy Forum organizowanego przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego będą mieli możliwość wysłuchania prezentacji instytucji otoczenia biznesu w zakresie wymiany wiedzy i doświadczeń z obszaru rozwoju innowacji i transferu technologii oraz nawiązania kontaktów gospodarczych w trakcie Giełdy Kooperacyjnej. Mówi wieloletni uczestnik Forum, przedsiębiorca Łukasz Ryba.

Aby ułatwić życie przedsiębiorcom na trójstyku KARR razem z Saksońską Agencją Wspierania Gospodarki zakończył prace nad specjalną platformą im dedykowaną pod nazwą Atlas Kompetencji. Mówi Zygmunt Potocki kierownik projektu DigiNetPolSax.

Jednym z kluczowych wyzwań dla przedsiębiorców będzie zapobieganie wyciekom danych, jak zarządzać bezpieczeństwem cybernetycznym w swojej firmie - mówi Paweł Wałuszko, ekspert cyber bezpieczeństwa.

Organizowane już po raz 27 przez KARR Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm - to niezwykle ważne wydarzenia gospodarcze na Dolnym Śląsku - mówi Marszałek Województwa Cezary Przybylski z Bezpartyjnych Samorządowców.