105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Bernarda, Samuela, Sobiesława
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Bernarda, Samuela, Sobiesława

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
20 sierpnia 2022 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

08-12-2020 | 15:12

Zmiany w organizacji ruchu na Al. Wojska Polskiego

Od czwartku (10 grudnia) zamknięty zostanie wjazd na Al. Wojska Polskiego od ulicy Nowowiejskiej.


Uwaga kierowcy, zmiana organizacji ruchu na przebudowywanej Alei Wojska Polskiego w centrum Jeleniej Góry. Od czwartku (10 grudnia) zamknięty zostanie wjazd na Al. Wojska Polskiego od ulicy Nowowiejskiej. Mówi Damian Kostka z Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Zostanie wprowadzony dodatkowy objazd dla pojazdów jadących od ul. Sudeckiej i ul. Nowowiejskiej w kierunku Zabobrza i do dworca PKP. Objazd polegać będzie na skierowaniu ruchu pojazdów z ulicy Nowowiejskiej w ulicę Bartka Zwycięzcy i dalej do ul. Kochanowskiego i do skrzyżowania z ul. 1 Maja.

Ulica Bartka Zwycięzcy pozostanie drogą dwukierunkową, natomiast Al. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Klonowica do 1 Maja czasowo pozostanie drogą jednokierunkową (kierunek do skrzyżowania z ul. 1 Maja) z możliwością dojazdu do sklepu Netto.

Ponadto na czas objazdu zmieni się lokalizacja przystanku autobusowego dla kursów w kierunku Osiedla Zabobrze. Przystanek z Al. Wojska Polskiego na wysokości budynku nr 4 zostanie przeniesiony na ul. Bartka Zwycięzcy (przy budynku nr 3).

Jak poinformował nas przedstawiciel wykonawcy robót, Firmy 'KAMA”, zamknięcie skrzyżowania ul. Nowowiejskiej z Al. Wojska Polskiego i związany z tym omawiany objazd ma być wprowadzony od czwartku (10 grudnia) i trwać przez maksymalnie 5 dni.