105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 maja 2022 - piątek | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

DMC
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 maja 2022 - piątek | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
20 maja 2022 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

26-01-2021 | 12:01

Marszałek gra z WOŚP

Jak co roku marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.


Do wylicytowania jest niepowtarzalna okazja skorzystania z oferty Dolnośląskiego Centrum Sportu na Polanie Jakuszyckiej. Voucher obejmuje weekendowy pobyt dla 2 osób w Centrum, możliwość skorzystania z pełnej oferty obiektu, również tej zarezerwowanej dla profesjonalnych sportowców, a także naukę jazdy na biegówkach z instruktorem oraz zestaw odzieży i akcesoriów sportowych z logo Dolnego Śląska.

Poczuj się jak olimpijczyk lub zawodnik pucharu świata!

Aktywny weekend w Dolnośląskim Centrum Sportu to wyjątkowa okazja skorzystania z bogatej oferty sportowej i rekreacyjnej Polany Jakuszyckiej.

Licytowany voucher obejmuje:

- 2 noclegi dla 2 osób w nowopowstałym Dolnośląskim Centrum Sportu (z wyżywieniem)

- 4 godziny nauki jazdy na nartach biegowych pod okiem instruktora oraz wypożyczenie sprzętu

- możliwość skorzystania z zaplecza regeneracyjnego Dolnośląskiego Centrum Sportu (sauna, basen, strefa wellness)

- możliwość skorzystania z funkcjonalności inkubatora ICT

- zestaw odzieży i akcesoriów sportowych z logo Dolnego Śląska

Zwycięzca licytacji zyska niepowtarzalną szansę na odwiedzenie Dolnośląskiego Centrum Sportu, które jesienią tego roku zostanie otwarte na Polanie Jakuszyckiej. Voucher będzie możliwy do wykorzystania w przyszłym sezonie zimowym. Polana Jakuszycka to jedno z najbardziej magicznych miejsc Dolnego Śląska, a budowane tam właśnie Dolnośląskie Centrum Sportu będzie jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie. Każdy sportowiec zawodowy i amator znajdzie tam coś ciekawego dla siebie przez cały rok. Więcej szczegółów i wizualizacji znajdziecie w krótkim filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=cqyQO-ISjOc

Czym jest inkubator ICT?

W Inkubatorze powstanie specjalistyczne zaplecze techniczno-laboratoryjne podzielone na dwie strefy aktywności fizycznej:

  • w warunkach hipoksji (niedoboru tlenu w tkankach)
  • w warunkach hiperoksji (nadmiaru tlenu w tkankach) oraz

Interaktywnego Centrum Sportowego (ICS). Oznacza to, że każda osoba przebywająca w Inkubatorze będzie mogła poczuć się, jakby znajdowała się na wysokości nawet 5 tys. m n.p.m. Takie warunki mogą zostać wytworzone w pokojach (regeneracja) oraz w dwóch siłowniach i ruchomej bieżni treningowej. Planujesz wyjazd w Alpy i chcesz sprawdzić, jak Twój organizm zareaguje na dużą wysokość? Albo po prostu ciekawi Cię, jak się oddycha na szczycie Mont Blanc? Lepszej okazji do spełnienia tego marzenia nie będzie!

Zapraszamy do licytacji!

https://allegro.pl/oferta/weekend-dla-2-osob-w-dcs-na-polanie-jakuszyckiej-10159193521