105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 czerwca 2022 - wtorek | Imieniny: Leona, Ireneusza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Best of
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 czerwca 2022 - wtorek | Imieniny: Leona, Ireneusza

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
28 czerwca 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

04-02-2021 | 19:02

Polskie Davos przez 6 lat w Karpaczu!

To już pewne. Od tego roku kolejne edycje Forum Ekonomicznego odbywać się będą w Karpaczu.


Przedstawiciele samorządu województwa dolnośląskiego, Fundacji Instytut Studiów Wschodnich, Wrocławia i Karpacza podpisali dzisiaj deklarację w sprawie współpracy przy organizacji tego prestiżowego wydarzenia przez najbliższe 6 lat. Dolny Śląsk zwyciężył w konkursie na organizację Forum, pokonując Wielkopolskę, Małopolskę i województwo zachodniopomorskie. Poprzednie edycje Forum Ekonomicznego odbywały się w Krynicy Zdroju. Karpacz, wyjątkowo, był gospodarzem ubiegłorocznej konferencji. Teraz przenosi się ona do miasta pod Śnieżką na dłużej. To doskonałe miejsce do przeprowadzenia tak ważnego wydarzenia – zapewnia Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego z Bezpartyjnych Samorządowców.

 

Dolny Śląsk zwyciężył w konkursie na organizację Forum pokonując Wielkopolskę, Małopolskę i województwo zachodniopomorskie. - Zmiana lokalizacji po 30 latach jest dla nas olbrzymim wyzwaniem organizacyjnym i wizerunkowym. Mimo to jesteśmy dużymi optymistami. Mówi Zygmunt Berdychowski, przewodniczący Rady Programowej Fundacji Instytut Studiów Wschodnich i twórca Forum Ekonomicznego.

 

Oprócz wartości wizerunkowej i medialnej organizacja Forum Ekonomicznego przyczyni się do dalszego rozwoju gospodarczego naszego miasta mówi Radosław Jęcek, Burmistrz Karpacza.

 

Dolny Śląsk Karpacz i Wrocław z pewnością zyskają na organizacji Forum ale też
Polska i jej międzynarodowa pozycja
– mówi Jacek Sutryk, Prezydent Wrocławia.

 

Tegoroczna edycja Forum Ekonomicznego przeprowadzona zostanie w dniach 7 – 9 września.