12 czerwca 2021 - sobota | Imieniny: Janiny, Onufrego, Leona
12 czerwca 2021 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

15-03-2021 | 10:03

Wyszarpane zwycięstwo Sudetów

Trudne warunki gry postawili Sudetom Jelenia Góra koszykarze Gimbasketu Wrocław. Goście przez większość spotkania prowadzili i jeszcze na dwie minuty przed końcem wydawało się, że sięgną po komplet punktów. Tak się nie stało, a zdecydowały akcje gospodarzy w ostatnich minutach meczu które dały zwycięstwo 67:62. Mówi grający Trener Sudetów Rafał Niesobski.

Teraz przed Sudetami ostatni wyjazd w sezonie zasadniczym. 20 marca jeleniogórzanie zagrają z Sokołem Międzychód.

SUDETY JELENIA GÓRA - GIMBASKET WROCŁAW 67-62 (16-15, 11-16, 14-15, 26-16)

SJG: R. Niesobski - 8, Walaszek - 2, Jyż, Kozak - 3, Ostrowski - 13, M. Najman - 5, Minciel - 10, Wilusz - 24, Tymiński - 2.

Trener: Rafał Niesobski.

GIMBASKET: Sienkiewicz - 3, Kościuk - 9, Zubik - 6, Marcinkowski - 11, Chwastyk - 6, Malinowski - 5, Kasiński - 11, Gałczyński - 11.

Trener: Robert Kościuk.

Sędziowali: Rafał Szwej i Jarosław Szwadowski.