105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 października 2022 - środa | Imieniny: Placyda, Apolinarego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 października 2022 - środa | Imieniny: Placyda, Apolinarego

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
05 października 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

18-03-2021 | 21:03

Gala bokserska pod Szrenicą

Już jutro (19.03) Gala boksu MB Boxing Night 9 pod Szrenicą.


Już jutro (19.03) Gala boksu MB Boxing Night 9 pod Szrenicą na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 . W jednej z walk pochodzący ze Szklarskiej Poręby Kamil Bodzioch zmierzy się z Jakubem Sosińskim. Ostatnia walka, którą stoczył z tym rywalem została okrzyknięta najbardziej efektowną i emocjonującą walką Gali. Mówi promotor przedsięwzięcia Mateusz Borek.

Jak nam powiedział promotor Gali, Mateusz Borek to pewnego rodzaju pięściarskie uhonorowanie tej części kraju, którą jak przyznaje niedawno odkrył ale też serdecznie polubił.

GALA MB BOXING NIGHT #9 W SZKLARSKIEJ PORĘBIE.  TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna TVP Sport
KARTA WALK GALI MB BOXING NIGHT #9 W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

#1 ALEXAS KUBICKI – MARTYNA BRUCH (3 rundy) 20:16
#2 TOMASZ NOWICKI (7-0, 2 KO) – DMYTRO SCHERBYNA (9-0-1, 2 KO), waga junior średnia (6 rund) 20:34
#3 KAMIL MŁODZIŃSKI (13-5-4, 6 KO) – BARTŁOMIEJ WAŃCZYK (15-0, 7 KO), waga super lekka (6 rund) 21:05
#4 KAMIL BODZIOCH (7-1, 2 KO) – JAKUB SOSIŃSKI (3-2, 1 KO), waga ciężka (6 rund) 21:36
#5 PATRYK SZYMAŃSKI (20-4, 10 KO) – DANIEL BOCIAŃSKI (10-0, 2 KO), waga super średnia (8 rund) 22:37
#6 ROBERT PARZĘCZEWSKI (25-2, 16 KO) – FACUNDO NICOLAS GALOVAR (10-5-2, 7 KO), waga super średnia (8 rund) 23:16