105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 lutego 2023 - czwartek Imieniny:

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 lutego 2023 - czwartek Imieniny:

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B - EMISJA CZASOWO WSTRZYMANA *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
02 lutego 2023 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

2021-04-08

Aplikacja Jelenia Góra

Aktualności z życia miasta, na bieżąco aktualizowany kalendarz wydarzeń i wiele innych funkcjonalności - wszystko to zawiera nowa aplikacja Miasta Jelenia Góra.


Jest już dostępna dla użytkowników systemów Android i iOS. "Oddajemy do użytku nową, wielozadaniową, a przede wszystkim - darmową aplikację mobilną Jeleniej Góry. Jest niezwykle prosta w obsłudze i ma wiele przydatnych funkcjonalności" - mówi Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak.

Aktualności i powiadomienia
Zyskasz błyskawiczny dostęp do informacji z życia miasta. I nie musisz sprawdzać, czy pojawiły się nowe artykuły, otrzymasz automatycznie powiadomienia o nich. Będą wyświetlały się także ostrzeżenia pogodowe czy o sytuacji kryzysowej.

Kalendarz imprez
Kalendarz z aktualną bazą wydarzeń kulturalnych (i nie tylko) w Jeleniej Górze na wyciągnięcie ręki. Aplikacja umożliwia śledzenie na bieżąco ciekawych wydarzeń w naszym mieście i dzięki temu może pomóc w zaplanowaniu wolnego czasu.

Zgłaszanie problemów
Zauważyłeś coś niepokojącego? Niezabezpieczoną studzienkę kanalizacyjną, brak oświetlenia ulicznego itp.? Teraz, w bardzo prosty sposób możesz powiadomić nas o tym. Zrób zdjęcie, naciśnij przycisk lokalizowania i wyślij zgłoszenie. Trafi ono do odpowiednich służb.

Interaktywna mapa
Obiekty na interaktywnej mapie są grupowane w kategoriach i podkategoriach. Posiadają dane opisowe i kontaktowe oraz multimedialne. Dodatkową funkcją jest uruchomienie funkcji nawigacji, która doprowadzi nas do wybranego obiektu.

Z aplikacji można korzystać anonimowo – nie musisz zakładać konta i podawać żadnych danych. System prosi jedynie o pozwolenie na dostęp do:

  • systemu powiadomień push, abyś mógł otrzymywać ostrzeżenia kryzysowe, przypomnienia czy powiadomienia o ważnych aktualnościach
  • kalendarza, aby zapisać w nim termin wydarzenia, którym jesteś zainteresowany, wpisać je w plan dnia oraz przypomnieć o nim dzień wcześniej
  • magazynu zdjęć, aby móc dodać zdjęcie do systemu zgłaszania problemów
  • odbiornika GPS, aby pobrać precyzyjną lokalizację i przypisać ją do zgłoszenia

Aplikację można pobrać tutaj:

  • Android ⇨ https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeleniagora
  • iOS ⇨ https://apps.apple.com/us/app/jelenia-g%C3%B3ra/id1555209933
  • Więcej informacji: http://jeleniagora.pl/

Zgłoszenia i opinie na temat działania aplikacji: kontakt@jeleniagora.pl