105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 czerwca 2022 - wtorek | Imieniny: Leona, Ireneusza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Strefa ‘79
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 czerwca 2022 - wtorek | Imieniny: Leona, Ireneusza

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
28 czerwca 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

22-06-2021 | 07:06

Cza cza z Karpacza hitem lata?

Sebastian Piórecki, zwycięzca Szansy na Sukces promuje piosenkę, która rozrusza każdego a powstała w Karkonoszach


Czy Karpacz będzie miał swój hit muzyczny? Wiele wskazuje na to, że tak. Na kanale You Tube można obejrzeć teledysk Sebastiana Pióreckiego „Cza cza z Karpacza”.

Czy będzie to przebój na miarę Miłości w Zakopanem? Utwór na pewno zostanie zauważony a naszym zdaniem może stać się muzyczną wizytówką Karpacza. Latynoskie rytmy szybko wpadają w ucho. Nowoczesny aranż, proste, łatwe do zapamiętania słowa oraz refren, a wszystko w atmosferze Karpacza i Karkonoszy.

Sebastian jest zwycięzcą „Szansy na sukces” z piosenkami Andrzeja Piasecznego. Pisze o sobie: „Zakochany w górach, starych samochodach i rozstrojonych gitarach. Jego występ na weselu siostry obejrzało ponad 6 milionów osób. W wolnym czasie projektuje gry planszowe, pisze książki i piosenki na zamówienie. Za drobne od przechodniów nagrał płytę w klimatach lat 60 i 80, a to wszystko w połączeniu z klubową muzyką alternatywną. Marzenie Sebastiana? Zdać egzamin na ciężarówki i zrobić prawo jazdy na autobus.

Teledysk nagrywany latem w Karpaczu i Karkonoszach – jest doskonałą promocją regionu. Piękne widoki, roztańczeni młodzi ludzie, piękna dziewczyna, słońce, bijący z clipu optymizm – czy może być lepsze lekarstwo na zmęczenie pandemią?

link do utworu poniżej :

https://www.youtube.com/watch?v=upv5jxcPrRs

Sebastian Piórecki w rozmowie opowiada o kulisach powstania piosenki "Cza cza z Karpacza" oraz o wygranej w "Szansie na Sukces"