105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
17 sierpnia 2022 - środa | Imieniny: Żanny, Mirona, Jacka

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Best of
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
17 sierpnia 2022 - środa | Imieniny: Żanny, Mirona, Jacka

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
17 sierpnia 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

20-08-2021 | 14:08

21. Parada Rowerów rusza już 28 sierpnia!

W tym roku pojedziemy inaczej niż zwykle, pokazując walory okolic Jeleniej Góry oraz samego miasta.


21. PARADA ROWERÓW STARTUJE 28 SIERPNIA!

PRZEDSTAWIAMY SZCZEGÓŁY!

Parada wyrusza 28 sierpnia o godz. 11.00 z Placu Ratuszowego w Jeleniej Górze, przejeżdża ulicami miasta, następnie drogą wojewódzką 367, przez Łomnicę, wyremontowanym Osiedlem Łomnickim, Wincentego Pola, Różyckiego i odnowioną ulicą Ogińskiego, a meta jest zlokalizowana na Placu przy ulicy Wiłkomirskiego gdzie odbędzie się Wystawa Produktu regionalnego „Wyprodukowana pod Śnieżką”.

Z uwagi na fakt, że Parada również powstała „pod Śnieżką” dołącza do regionalnego peletonu - mówi Dariusz Maląg organizator Parady.

Parada Rowerów ma na celu promocję sportu rowerowego, zdrowego stylu życia i wspólnego rodzinnego wypoczynku na świeżym powietrzu. W ubiegłym, pandemicznym roku, udało nam się zgromadzić na stracie Parady ok. 1000 uczestników, liczymy na to, że w roku bieżącym Parada przyciągnie więcej rowerzystów z całej regionu.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Każdy kto posiada rower i ma ukończone 18 lat. Osoby poniżej 18 roku życia mogą jechać w Paradzie pod warunkiem, że będą posiadały zezwolenie na przejazd wystawione przez ich rodziców, zaś najmłodsi uczestnicy, tj. poniżej 16 roku życia muszą jechać w towarzystwie dorosłego opiekuna.

ZAPISY....INACZEJ NIŻ W TAMTYM ROKU!

Długość trasy wynosi ok.18 km, przewidywana prędkość przejazdu 16 km/h. W tym roku nie będzie typowych zapisów na Placu Ratuszowym, po prostu, pierwsi rowerzyści, którzy pojawią się na starcie zostaną wyposażeni w koszulki, bez żadnych formalności. Przed startem Parady i podczas jazdy zalecamy rowerzystom zachować dystans między sobą w formie 1,5m odległości.

Dzięki naszym partnerom mogliśmy przygotować 1500 koszulek – mówi Dariusz Maląg – w tym miejscu wielkie podziękowania dla Partnerów Parady - Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnej, PGE Górnictwa i Energetyki Konwencjonalnej S.A., Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, Muzycznego Radia oraz Fundacji Karpacz Sport.

:: REGULAMIN 21. PARADY ROWERÓW (KLIK) ::

:: TRASA (KLIK) ::

  

Patronat honorowy nad imprezą objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Cezary Przybylski oraz Prezydent Miasta Jelenia Góra - Pan Jerzy Łużniak. 

......................................

BIERZECIE UDZIAŁ W TEGOROCZNEJ PARADZIE? OZNACZAJCIE NAS NA SWOICH SOCIAL MEDIACH (@muzyczneradio) Facebook / Instagram oraz pamiętajcie o hashtagach:

#paradarowerow #21paradarowerow #paradarowerow2021 

Do zobaczenia!!!