105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 października 2022 - sobota | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 października 2022 - sobota | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
01 października 2022 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

30-08-2021 | 08:08

Zielona 21. Parada Rowerów za nami


Ponad 1000 osób z różnych miejsc Dolnego Śląska a nawet szerzej z Polski wzięło udział w 21. Paradzie Rowerów która wyruszyła dzisiaj (28.08) o 11.00 z Placu Ratuszowego w Jeleniej Górze. Tym razem uczestnicy mieli do pokonania zupełnie nową 18-sto kilometrową trasę wiodącą min. przez Łomnicę, ul. Osiedle Łomnickie, Wincentego Pola, Ogińskiego, a meta zlokalizowana została na Placu przy ulicy Wiłkomirskiego gdzie przez całą niemal sobotę odbywa się Wystawa Produktu regionalnego 'Wyprodukowano pod Śnieżką'. Tradycyjnie rozciągnięty na kilka kilometrów peleton, tym razem zielonego koloru, robił ogromne wrażenie. Tak na uczestnikach jak i na kibicach. Co ważne dopisała pogoda.

W gronie Partnerów wydarzenia znalazły się Dolnośląska Organizacja Turystyczna, KARR, PGE GiK S.A.portal www.rowerem.info, oraz Fundacja Karpacz Sport.

Patronat honorowy nad 21.Paradą Rowerów objęli Marszałek Woj. Dolnośląskiego Cezary Przybylski i Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak.

Ogromne podziękowania dla uczestników i dla wszystkich którzy pomogli w zabezpieczeniu tego wydarzenia w szczególności dla Wydziału Ruchu Drogowego Policji z KMP Jelenia Góra, jeleniogórskiej Straży Miejskiej, Strażaków Ochotników oraz jadących z żółtych koszulkach Organizatorów Parady.

Medialnie Paradzie kibicowali Muzyczne Radio, Nowiny Jeleniogórskie i portal www.naszosie.pl

Czekamy na was za rok:-)

 


jelenia góra Dolny Śląsk PGE GiEK KARR nowiny jeleniogórskie muzyczneradio 21.parada rowerów dot rowerem.info