105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 czerwca 2022 - środa | Imieniny: Piotra, Pawła

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 czerwca 2022 - środa | Imieniny: Piotra, Pawła

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
29 czerwca 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

19-11-2021 | 08:11

Wracają pociągi do Zielonej Góry

Od 12 grudnia powrócą bezpośrednie połączenia kolejowe z Jeleniej Góry do Zielonej Góry.


Będą to dwie pary połączeń kursujących w każdą sobotę, niedzielę i święta. REGIO WINNICA i REGIO ŚMIELEC odjadą ze stolicy Karkonoszy do Zielonej Góry po godzinie 10 i po godzinie 18. Trzeba dodać również, że pierwszy kurs od strony Zielonej Góry będzie skomunikowany na stacji Jelenia Góra z pociągiem KD SZKLARKA do Szklarskiej Poręby Górnej. Analogicznie w odwrotną stronę pociąg KD SZRENICA będzie skomunikowany na stacji Jelenia Góra z wieczornym REGIO do Zielonej Góry. Połączenia te zaczną kursować od 12 grudnia zgodnie z wejściem w życie rozkładu jazdy 2021/22. Również tego samego dnia ponownie, tym razem codziennie będzie można dostać się pociągami spółki PKP INTERCITY z Jeleniej Góry do Bydgoszczy, czy Trójmiasta. W obecnym rozkładzie okrojono im terminy kursowania do ferii i wakacji.  Od grudnia nad morze znów będzie można podróżować codziennie. Po 15:00 w stronę Gdyni wyruszy zestawiony z nowych wagonów IC POMORZANIN a koło 22:00 TLK ROZEWIE. Ten ostatni będzie również prowadził wagony do Warszawy, jako TLK KARKONOSZE.
Oprócz wyżej wymienionych PKP INTERCITY nadal będzie uruchamiało pociągi:
- IC MEHOFFER z Jeleniej Góry do Przemyśla p. Wrocław, Opole, Częstochowę, Kraków, Tarnów, Rzeszów;
- TLK ORZESZKOWA Jelenia Góra- Warszawa p. Wrocław, Opole, Częstochowę, Piotrków Trybunalski, Koluszki;
- TLK SUDETY Jelenia Góra- Kraków p. Świdnicę, Nysę, Gliwice, Katowice;
- IC ŚNIEŻKA Szklarska Poręba- Warszawa Wschodnia p. Wrocław, Opole, Częstochowę (kursuje w soboty, niedziele i święta).

źródło:
Komitet Obrony
Dolnośląskich Linii Kolejowych