105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 listopada 2022 - wtorek | Imieniny: Błażeja, Saturnina
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 listopada 2022 - wtorek | Imieniny: Błażeja, Saturnina

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 10A ***                  

Breaking News
29 listopada 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

11-03-2022 | 10:03

Startuje batalia o utrzymanie w III lidze!

Jutro (12.03) piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra zaczynają wiosenną batalię o utrzymanie w 3 lidze. O 17.00 podejmować będą Pniówek Pawłowice


FOTO: Piotr Kuban

Jutro (12.03) piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra zaczynają wiosenną batalię o utrzymanie w 3 lidze. O 17.00 podejmować będą Pniówek Pawłowice. Przypomnijmy że Karkonosze zajmują 3 miejsce od końca z dorobkiem 13 pkt. natomiast ich rywal jest w tabeli na miejscu 10 mając 23 pkt.
"Kadra jest szeroka, i każdy z zawodników, aby grać musi być najlepszy w danej chwili na danej pozycji" - mówi trener Karkonoszy Jacek Kołodziejczyk. "Gramy w jednym zespole i co tydzień będę do boju wysyłał najlepszych zawodników jakimi dysponuję w danym momencie" - dodaje.


III-ligowa kadra Karkonoszy, wiosna 2022
Karkonosze Jelenia Góra - runda wiosenna 2022:

III liga, grupa III:

bramkarze:

Wiktor Błaszkiewicz (rocznik 2001)
Wojciech Fościak (1999)
Mateusz Prochoń (2003)

obrońcy:

Paweł Niemienionek (1996)
Mateusz Firlej (1993)
Kacper Szczudliński (2000)
Patryk Maciejewski (2001)
Michał Wawrzyniak (1998)
Kacper Sutor (1999)
Tobiasz Kuźniewski (1986)
Mateusz Kulchawy (1999)
Jakub Firmanty (2003)

pomocnicy:

Nikodem Siudak (2002)
Oskar Giziński (1998)
Bartosz Poszelężny (1996)
Przemysław Kocot (1986)
Patryk Bębenek (!994)
Adrian Dąbrowski (2000)
Wojciech Galas (1995)
Kacper Kopczak (2001)
Serhii Taran (1988)
Dawid Gil (2003)
Mikołaj Milewski (2003)
Brajan Kułakowski (2002)

napastnicy:

Mateusz Baszak (1998)
Michał Dryja (2003)
Łukasz Ranecki (2002)
Mateusz Czerwiński (1998)
Kamil Kurianowicz (1995)
Ibrahima Toure (1999)
Kacper Tokarz (2003)

sztab szkoleniowy:

trener Jacek Kołodziejczyk
II trener Mateusz Kraiński
trener bramkarzy Oskar Wieliczko
kierownik zespołu Rafał Malko
fizjoterapueta Mateusz Wiliński

przybyli: Ibrahima Toure (NK Urania Baska Voda), Wojciech Galas (Skra Częstochowa), Kamil Kurianowicz (FSV 1990 Neusalza Spremberg e. V.), Kacper Kopczak (Wisła Sandomierz), Patryk Maciejewski (Zagłębie Lubin / Miedź Legnica), Mateusz Firlej (Górnik Złotoryja - powrót z wypożyczenia).

odeszli: Kacper Wolak (Korona Kielce), Kamil Młodziński (AKS Strzegom), Sebastian Surmaj (Lubuszanin Drezdenko), Mateusz Zatylny (Orzeł Mysłakowice)

XIX kolejka III ligi:

grupa III:

sobota, 12 marca 2022:

Zagłębie II Lubin - Lechia Zielona Góra, godz. 13:00
Carina Gubin - Ślęza Wrocław, godz. 13:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Foto Higiena Gać, godz. 13:00
Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród, godz. 14:30
Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry, godz. 15:00
Polonia Bytom - Warta Gorzów Wielkopolski, godz. 15:00
Karkonosze Jelenia Góra - Pniówek Pawłowice, godz. 17:00

niedziela, 13 marca 2022:

Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork, godz. 12:00
Miedź II Legnica - Odra Wodzisław Śląski, godz. 13:00