105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 września 2022 - czwartek | Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 września 2022 - czwartek | Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
29 września 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

08-04-2022 | 08:04

Koncert na rzecz ofiar wojny w Ukrainie


Blue Mountain Resort, wspólnie z partnerami, min. z Miastem Szklarska Poręba, zaprasza już jutro (08.04) na dobroczynny koncert, z którego dochód przeznaczony będzie na rzecz ofiar wojny w Ukrainie. Start miasteczka koncertowego od godziny 15. Gwiazdą wieczora będzie zespół ENEJ a koncert nie jest biletowany.

Na scenie pojawią się również:

DeDe Negra
Tadeusz Seibert
DJ K-loudly
DJ Soczek

W pobliżu sceny przez całe popołudnie bawić publiczność będą:

Projekt Efektywny
Skrzydlata Ferajna
Biuro Podróży ALMAR
strażacy z OSP w Szklarskiej Porębie
Event Fabryka
Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych im. Unii Europejskiej w Jeleniej Górze

Ponadto stragany, jedzenie, napoje — wszystko, co na porządnej imprezie być musi.

Wydarzenie otwarte, na terenie Blue Mountain Resort przy ulicy 1 Maja 51. Udział może, a nawet ;-) powinien, każdy mieszkaniec i gość Szklarskiej Poręby.

Aby ułatwić nam wszystkim dotarcie do Blue Mountain Resort w piątkowe popołudnie, organizatorzy zapewnili transport. Od sklepu Lewiatana na Białej Dolinie, przez centrum miasta, poprzez przystanek autobusowy, przez ulicę Kilińskiego. Za przejazd zapłacicie tyle, ile uznacie. Miejcie więc ze sobą gotówkę. Kursy od godziny 14.30 co pół godziny do 20.25.

ZAPRASZAMY!