105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 sierpnia 2022 - czwartek | Imieniny: Ilony, Bronisława, Heleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Strefa ‘79
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 sierpnia 2022 - czwartek | Imieniny: Ilony, Bronisława, Heleny

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
18 sierpnia 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

19-06-2022 | 12:06

Quo Vadis Karkonosze?


Piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra nie zdołali utrzymać się w 3 lidze. Matematyczne szanse pogrzebali w przegranym przedostatnim meczu sezonu. W ostatniej odsłonie na własnym obiekcie spuentowali trzecioligowy sezon sromotną porażką z Lechią Zielona Góra 1:4. O komentarz do zakończonych rozgrywek i tego pojedynku z Lechią poprosiliśmy Piotra Kubana dziennikarza JG24 który od lat zajmuje się drużyną Karkonoszy.

Przypomnijmy, że ligę wygrały rezerwy Zagłębia Lubin. Oprócz Karkonoszy z rozgrywkami pożegnały się także zespoły Piasta Żmigród i Foto-Higieny Gać.
Zgodnie z przewidywaniami w drużynie Karkonoszy Jelenia Góra dojdzie do dużych zmian kadrowych.

Na pewno zespół opuszczą: Ibrahima Toure, Mateusz Prochoń, Kacper Szczudliński, Adrian Dąbrowski, Wojciech Galas, Michał Dryja i Kacper Kopczak. Swoje odejście zapowiedzieli również Mateusz Czerwiński, Bartosz Poszelężny i Michał Wawrzyniak. Klubów w wyższych ligach za pośrednictwem swoich menadżerów szukać zamierzają również Nikodem Siudak i Dawid Gil.
Ten pierwszy w tym nadchodzącym tygodniu będzie przechodził testy w drugoligowym Stomilu Olsztyn.
Quo Vadis Karkonosze? Komentarz Piotra Kubana dziennikarza JG24.

Po rozmowach z zarządem KSK deklarację dalszych występów przy Złotniczej złożyli: Przemysław Kocot, Paweł Niemienionek, Wojciech Fościak, Mateusz Kulchawy, Kacper Tokarz, Kacper Sutor, Brajan Kułakowski i Patryk Maciejewski.
Ostatecznej decyzji co do swojej przyszłości przy Złotniczej nie podjęła spora grupa zawodników, w tym: Mateusz Baszak, Kamil Kurianowicz, Mateusz Firlej, Łukasz Ranecki, Patryk Bębenek, Tobiasz Kuźniewski, Jakub Firmanty i Serhii Taran.

źródłojg24.pl