105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Aurelii, Władysława, Kleofasa
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Aurelii, Władysława, Kleofasa

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
25 września 2022 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

09-07-2022 | 11:07

Nasze miasto jest zrujnowane mówi były Mer Siewierodoniecka


Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak gościł wczoraj w Ratuszu Wołodymyra Grycyszyna- honorowego obywatela Jeleniej Góry, który w 2006 roku jako Mer Siewierodoniecka podpisał z ówczesnym Prezydentem Jeleniej Góry Józefem Kusiakiem umowę o partnerstwie między Jelenią Górą a Siewierodonieckiem.
Rozmawiano o pomocy udzielonej przez nasze miasto i mieszkańców Jeleniej Góry- obywatelom Siewierodoniecka , miasto które zostało zniszczone w 80%. Przed wojną mieszkało tam ponad 120 tys. osób , teraz pozostało jedynie 6 tys. tych którzy sprzyjają rosyjskim najeźdźcom. Był Mer Siewierodoniecka wierzy jednak, że w przyszłym roku miasto znów wróci do Ukrainy i zacznie się jego odbudowa. Jak mówi krzywd które wyrządzili rosyjscy żołdacy Ukraińcy przez pokolenia nie zapomną.

Zdjęcia