105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 lutego 2023 - środa Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

Muzyczne Radio - Tak gramy tylko my!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 lutego 2023 - środa Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B - EMISJA CZASOWO WSTRZYMANA *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
08 lutego 2023 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1665212917

Gala XXV Karkonoskich Spotkań Turystycznych


Wczoraj (07.08)w Karpaczu odbyła się Gala XXV Karkonoskich Spotkań Turystycznych na których zostały uroczyście wręczone Nagrody Starosty Karkonoskiego - Liczyrzepy. 'Od wielu lat poprzez te Spotkania pokazujemy, że powiat aktywnie walczy o jak najwyższe miejsce w zestawieniu polskich regionów o turystycznym charakterze a jego mieszkańcom nie brakuje kreatywności, profesjonalności i innowacyjności w najważniejszym obszarze jego rozwoju czyli turystyce' - mówi starosta karkonoski Krzysztof Wiśniewski.

 

Z okazji 70 - lecia GOPR-u uhonorowano Karkonoską Grupę GOPR i byłego naczelnika Sławomira Czubaka.

XXV Karkonoskie Spotkania Turystyczne

 Nominowani i Laureaci do nagrody "Karkonosz" w 2022 roku

 W kategorii: "Za całokształt działalności na rzecz turystyki"

 Nominowani:

  1. Zbigniew Bogaczyk
  2. Katarzyna i Łukasz Janke
  3. Euroregionalne Centrum Modelarskie w Jeżowie Sudeckim
  4. Fundacja Boskie Karkonoskie

 Laureaci:

  1. Zbigniew Bogaczyk
  2. Katarzyna i Łukasz Janke
  3. Euroregionalne Centrum Modelarskie w Jeżowie Sudeckim

 

W kategorii: "Najlepszy produkt/usługa turystyczna regionu"

Nominowani:

  1. Kawa Laboranta
  2. Osada Śnieżka
  3. Mała Japonia - Ogród Japoński Suriwia
  4. Spacer z lampami - Sudecka Kraina
  5. Ornamental Farm w Bukowcu
  6. Muzeum Sentymentów w Kowarach

 Laureaci:

  1. Kawa Laboranta
  2. Ornamental Farm w Bukowcu
  3. Muzeum Sentymentów w Kowarach

 

W kategorii: "Najefektywniejsza promocja zagraniczna regionu"

Nominowani:

  1. Mała Japonia - Ogród Japoński Suriwia
  2. Tomáš MičKa
  3. Klub sportowy Funakoshi Shotokan Karate

Laureaci:

  1. Mała Japonia - Ogród Japoński Suriwia

 

W kategorii: "Wydarzenie w sposób szczególny promujące region"

 Nominowani:

  1. Wakacyjny cykl widowisk "Bitwa epok"
  2. Ultra Kotlina
  3. Pidżama Run
  4. Książka poetycka "Sny sudeckie"

Laureaci:

  1. Ultra Kotlina

 W kategorii: "Nowy produkt turystyczny regionu"

Nominowani:

  1. 4 PERON
  2. Wenecja KarkonoszyKapituła nie wyłoniła laureata

Zdjęcia